سقف شیشه ای

سقف شیشه ای با بالاترین کیفیت و نصب حرفه ای

سقف شیشه ای با بالاترین کیفیت و نصب حرفه ای  اصطلاحی است که برای نورگیرهای سقفی استفاده می شود. این نوع معماری برگرفته از ساختمان های روم باستان و اواخر قرن 17 یا 18 فرانسه بوده است. تولید شیشه‌ نیز به روند رشد این نوع طراحی کمک کرده و توانسته است امکان جذب نور طبیعی بدون هدر رفت گرمای داخلی و یا نفوذ باران و برف در فصول سرد را فراهم سازد. سقف شيشه ای نشکن یا پنجره های سقفی از این نظر با سایر درب و پنجره ها متفاوت است که تشکیل شده از چندین پانل پر کننده در یک سیستم قاب بندی است و معمولا در پروژه های خاص طراحی و تولید می شود و در بخش‌هایی خاص از فضا یعنی سقف نصب می گردد. اسکای لایت نام دیگر این نوع قاب ها است که درواقع نشان دهنده محل قرارگیری و کاربردی است که این نوع پنجره دارا می باشد.

سقف شیشه ای در انواع متحرک و ثابت مناسب برای خانه حیات خلوت پاسیو استخر تراس و آشپزخانه با بهترین قیمت در کارخانه شرکت نگارین پنجره آفتاب انجام می پذیرد.

پوشش سقف شیشه ای

استفاده از پوشش سقف شیشه ای برای تکمیل دکوراسیون منزل یا محیط کاری تان، یک مزیت فوق العاده محسوب می شود. البته این مزیت علاوه بر کارایی های بسیاری که دارد، منجر به زیباتر شدن خانه یا محل کارتان می شود. سقف های شیشه ای از نظر بصری کامل خیره کننده هستند و تحولی نوین در دکوراسیون ساختمان و منازل محسوب می شوند.

سقف های شیشه ای دارای تنوع طراحی بسیاری هستند. به همین دلیل می توانید پوشش سقف شیشه ای متحرک یا ثابت را برای دکوراسیون فضا انتخاب کنید.اگر به دنبال گردش هوا در محیط هستید، انتخاب سقف های شیشه ای متحرک بسیار مناسب است. اما اگر به دنبال طراحی مدرن و بهره مندی از نور طبیعی هستید، استفاده از سقف شيشه ای ثابت برایتان مناسب تر است.

پوشش سقف شیشه ای

سقف شیشه ای نشکن

امروزه روش های بسیاری زیادی جهت استفاده و بهره وری از نور طبیعی خورشید ابداع شده است که یکی از این روشها استفاده از سقف شیشه ای نشکن در دکوراسیون ساختمان می باشد. استفاده از سقف های شیشه ای نشکن، بهترین انتخاب برای هدایت نور طبیعی به داخل ساختمان می باشد.
سقف شيشه ای برای تمامی محیط ها قابل اجرا می باشد. زمانی که صحبت از سقف شيشه ای به میان باشد باید تمیز کردن آن ها را هم در نظر بگیرید. برای ساختمان های بلند و ساختمان های تجاری، معمولا از شرکت های نظافتی کمک گرفته می شود. اما در محیط های کوچک و منازل، تمیز کردن اینگونه سقف ها نیاز به نردبان دارد و باید به فکر ایمنی هم باشید. سقف شيشه ای تراس یا مکان های دیگری چون اتاق کنفرانس و غیره علاوه بر طراحی مدرن منجر به افزایش بهره وری از نور طبیعی خورشید می شود.

نصب سقف شیشه ای

شرکت نگارین پنجره آفتاب یکی از برترین شرکت های شناخته شده در حوزه درب، پنجره و نصب سقف شیشه ای می باشد که همواره در صدد جلب رضایت مشتریان می باشد. در واقع رضایت مشتریان، تضمین موفقیت یک کسب و کار می باشد و شرکت نگارین پنجره آفتاب هم برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

محصولات تولید شده توسط این شرکت دارای کیفیت بالا و هزینه مقرون به صرفه هستند. همچنین ارائه خدمات نصب به صورت کاملا حرفه ای توسط پرسنل مجرب این مجموعه انجام می شود تا هیچگونه مشکلی به وجود نیاید. زیرا قیمت سقف شیشه ای و نصب سقف شیشه ای برای حیاط خلوت یا محیط های دیگر بسیار مهم است. اگر مراحل نصب به درستی انجام نشود و کوچکترین سهل انگاری رخ دهد، با خطرات جبران ناپذیری روبرو خواهید شد.

سقف شیشه ای در انواع متحرک و ثابت مناسب برای خانه حیات خلوت پاسیو استخر تراس و آشپزخانه با بهترین قیمت در کارخانه شرکت نگارین پنجره آفتاب انجام می پذیرد.

نصب سقف شیشه ای

اجرای سقف شیشه ای

امروزه اجرای سقف شیشه ای به عنوان خاص ترین و مدرن ترین طراحی سازه های ساختمانی شناخته می شوند. در ساختمان ها و منازل شیک و لوکس، از سقف های شیشه ای نشکن و مقاوم بهره گرفته می شود تا بر اثر باد، گرد و غبار، تگرگ یا آسیب های احتمالی دیگر، سقف شیشه ای دچار هیچ گونه شکستگی یا آسیبی نشود.

سقف های شیشه ای دارای ظاهر و ابعاد متنوعی بوده و برای مکان های گوناگونی قابل اجرا هستند. شیشه هایی که در این نوع سقف مورد استفاده قرار می گیرند، دارای ابعاد متفاوتی هستند. به همین دلیل اجرا و نصب سقف شیشه ای نیاز به مهارت و تجربه دارد. سقف های شیشه ای به طور کلی ایمنی بالایی دارند. زیرا از مواد اولیه نشکن و مقاومت ساخته می شوند. اما نحوه نصب و اجرا آنها هم بسیار مهم می باشد و ایمنی آن ها را افزایش دهد.

پاسیون شیشه ای

بسیاری از افراد بر این باورند که پاسیو، کلمه ای غربی است که برای فضای نورگیر داخلی استفاده می شود و این اصلاح از غرب وارد معماری ایرانی شده است. اما کلمه پاسیو یک کلمه اصیل فارسی بوده است که به مرور زمان تغییر کرده است. پاسیو در فرهنگ ایرانی، حیاط خلوت نام دارد و در گذشته های دور تر، پادیاو هم نام داشت.

پاسیون یا پاسیو به حیاط خلوت و نورگیری گفته می شود که بخشی از آپارتمان یا فضای ساختمان را تشکیل می دهد. پاسیو اساسا برای فضای نورگیر داخلی است،. به همین دلیل بهتر است از شیشه برای سازه پاسیو استفاده کنیم. با استفاده از پاسیون شیشه ای ، بهره وری بیشتری را از نور طبیعی خورشید خواهیم داشت.

پاسیون شیشه ای

سقف شیشه ای خانه

سقف شيشه ای خانه از جمله محصولات مدرنی است که اغلب برای تراس، استخر، حیاط خلوت خانه، آشپزخانه و پاسیو استفاده می‌شود. از آنجایی که در حیاط خلوت و یا پاسیو گلدان‌های گل نگهداری می‌شود برای سقف آن، سقف شیشه ای نشکن سبک و مقاوم تعبیه می‌کنند که نه تنها نمای زیبایی دارد، بلکه طراحی منحصر به فرد آن به گونه‌ای است که مانع نور به داخل حیاط و یا گلخانه نمی شود.

سقف شيشه ای نشکن در انواع متحرک و ثابت مناسب برای خانه، حیات خلوت، پاسیو، استخر و تراس و آشپزخانه با بهترین قیمت در کارخانه شرکت نگارین پنجره آفتاب قابل سفارش است. معمولا در بخش‌هایی از خانه از جمله ویلاها و یا فضاهای نورگیر از پوشش سقفی شیشه ای استفاده می‌شود که باعث زیباسازی فضای داخل شده و مزیت‌هایی را مانند انتقال نور طبیعی خورشید به درون، محافظ سقفی یا نورگیر سقفی، طراحی نوین و مواردی از این قبیل را نیز به همراه دارد. در واقع بهره‌مندی از نقوش زیبا و شفاف سقف شيشه ای خانه در زیباسازی نمای داخلی نه تنها تاثیر فوق العاده‌ای دارد، بلکه قیمت سقف شیشه ای بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد.

مزایای استفاده از سقف شیشه ای در خانه

در واقع سقف شیشه ای ساختمان به گونه ای طراحی شده است که با انتقال نور به داخل خانه روشنایی بیشتری را به محیط بازتاب می‌دهد. این نوع سقف به دلیل پوشش زیبا و نمای دلنشین طرفداران بسیاری را به خود جذب می‌کند. نصب سقف شيشه ای خانه سبب ایجاد طراحی خاص و فانتزی در محیط داخلی می‌شود که از نظر زیبایی شناسی بسیار چشمگیر بوده و به عنوان یکی از جذاب ترین پارامترهای فانتزی در طراحی داخلی ساختمان شناخته شده‌اند. نوع سقف های شیشه  ای رنگین که با رنگ‌های جذاب و شاد مزین شده‌اند، نه تنها باعث افزایش حس شادابی و انرژی مثبت در محیط می‌شود، بلکه سبب روشنایی بیشتر و تابش نور آفتاب به داخل محیط شده و از برودت، سرما، گرد و غبار به داخل محیط از جمله حیاط خلوت، تراس، پاسیو، آشپزخانه، استخر، ایوان و یا گلخانه جلوگیری می‌کند.

مزایای استفاده از سقف شیشه ای در خانه

سقف شیشه ای تراس ، حیاط خلوت ، پاسیو و آشپزخانه 

سقف های شیشه ای نورگیری عالی هستند که می توانند تراس و حیاط خلوت خانه شما را در طول روز با نور طبیعی روشن سازند. نورگیر های سقفی نشکن که برروی سقف پاسیو یا آشپزخانه کار شده اند، می تواند باعث افزایش گرما از طریق خورشید نیز باشند. البته ممکن است اثر عکس اسکای لایت نیز دردسرساز شود. در تابستان ورود تابش خورشید باعث گرم تر شدن فضا و همچنین هدر رفت گرما در فصول سرد سال گردد. راه حل قطعی ممانعت از خروج حرارت در فصل سرد استفاده از قاب های عایق بندی شده و شیشه های دوجداره است که به این ترتیب بدون هدر رفت انرژی داخلی می توان از نور و گرمای ملایم زمستانی بهره مند شد.

استفاده از شیشه های رفلکس در سقف های شیشه ای نشکن مقاوم با خاصیت بازتاب نور خورشید نیز می تواند از ورود نور اضافی در طول تابستان جلوگیری کرده و به این صورت از گرم شدن بیش از حد جلوگیری کند.کاربرد نوع تزیینی سقف های شیشه ای با نقش‌های برجسته و رنگ‌های شاد جهت زیباسازی محیط داخلی و محیط بیرونی است که همانطور که گفته شد از بارش برف و باران، برودت و سرما، گرد و غبار به داخل محیط‌هایی مانند آشپزخانه، حیاط خلوت، ایوان، تراس، پاسیو و استخر جلوگیری کرده و علاوه بر آن نمای خوشایند و دلپذیری را به محیط می‌بخشد.

اغلب از اینگونه سقف های شيشه ای سبک و شفاف برای سقف های تراس، پاسیون شیشه ای، نورگیر و یا حیاط خلوت استفاده می‌شود که می‌توان از طریق آن از تابش نور آفتاب به داخل و تماشای منظره آسمان لذت برد. مقاومت و استحکام سقف شیشه ای تراس ، آشپزخانه ، حیاط خلوت ، پاسیو و تراس در برابر حوادث و خطرات را نیز نبایستی نادیده گرفت. ویژگی های این سقف های شیشه ای عبارتند از:

  • نمای زیبا و منحصر به فرد
  • مقاوم در برابر رطوبت، سرما، برودت، گرد و غبار
  • شفاف و قابلیت بازتاب نور طبیعی خورشید به درون محیط
  • مناسب برای حیاط خلوت، پاسیو، گلخانه، ایوان، تراس، آشپزخانه و استخر
  • جلوگیری از هرگونه آلودگی هوا با کاربردی موثر به عنوان نورگیر سقفی
  • تولید و عرضه در انواع طرح‌های مختلف
  • پوشش سقفی مناسب
  • افزایش نور و روشنایی و امکان تهویه هوا در محیط داخل
  • قیمت سقف شیشه ای مقرون به صرفه

سقف های شیشه ای تراس ، حیاط خلوت ، پاسیو و آشپزخانه

کاربرد انواع سقف شیشه ای

انواع سقف شیشه ای را می توان در معماری ساختمان های جدید و یا بازسازی بنای قدیمی افزود. نحوه طراحی و اضافه کردن این بخش نیازی به پی ریزی خاصی ندارد البته که لازم است هنگام جانمایی آن به اصول ایمنی و اسکلت ساختمان توجه کرد. انواع سقف شیشه ای و سقف شیشه ای متحرک شیب دار یا مسطح در خانه، کارخانه، شرکت و تالارها می تواند شامل طراحی اسکای لایت باشد. همچنین ممکن است در اماکن عمومی همچون سرسرا، سالن‌ها و پاساژها از انواع سقف شيشه ای استفاده شود. در این حالت مصرف انرژی جهت تأمین نور در روز تا حد قابل توجهی کاهش می یابد. این نوع سقف ها بایستی از جنس باکیفیت در ساختار آن ها استفاده شود تا به راحتی دچار فرسودگی، شکستگی و یا مواردی از این نظر نشود.

همچنین بایستی شفاف باشند تا به راحتی نور طبیعی به داخل بتابد. اگر چنانچه از انواع سقف شیشه ای برای بخش‌هایی از خانه استفاده می‌کنید. به مراتب تنها جنبه زیبایی داشته و نیازی نیست که ویژگی‌های سقف شیشه ای تراس ،حیاط خلوت و پاسیو را داشته باشند. تقریبا در همه پنجره های سقفی یا اسکای لایت برای کاهش هدر رفت انرژی از شیشه های دوجداره و یا سه جداره استفاده می شود. که می تواند علاوه بر عایق بندی و حفظ انرژی، امنیت ساختمان را نیز تضمین نماید.

قاب آلومینیوم سقف شيشه ای

قاب انواع سقف شیشه ای معمولا از مواد محکم و مقاوم تشکیل می‌شود. آهن، فولاد، چوب و از همه مهمتر آلومینیوم از جمله موادی هستند که می توانند قاب اسکای لایت را تشکیل دهند. در این میان استفاده از آلومینیوم برای ساخت سقف های شیشه ای بهترین گزینه است چرا که علاوه بر وزن سبک، مقاومت هم طراز با آهن و فولاد را خواهد داشت و همچنین دوام و ماندگاری بالاتری نیز دارد.

آلومینیوم در برابر باد و باران دچار اکسیداسیون نمی شود و همچنین با تغییر دما و حرارت نیز تغییر شکل نمی یابد. همچنین آلومینیوم ازجمله فلزاتی است که به مرور زمان فرسوده نشده و ظاهر زیبای خود را حفظ می کند. شکل گیری خوب آلومینیوم گزینه عالی برای طرح های مختلف و ساخت پروفیل های متنوع با قطر باریک و ظریف است. استفاده از چوب در نمای اسکای لایت نیز ممکن است باعث فرسایش و یا هزینه بالا در نگهداری شود. درحالی که استفاده از آلوود که نوعی قاب آلومینیوم با لایه چوبی است و یا استفاده از روکش های مختلف در طرح های متنوع می تواند نمای جذابی به انواع سقف شیشه ای ببخشد. آلومینیوم فلز رنگ پذیری است. ارائه خدمات آندایزینگ و سپس رنگ کردن سطح آلومینیوم علاوه بر افزایش زیبایی، دوام و ماندگاری آن را خواهد افزود.

قاب آلومینیوم سقف شيشه ای

قیمت سقف متحرک شیشه‌ ای

از لوکس‌ و مدرن‌ترین سقف ها باید به سقف متحرک شیشه ای اشاره کرد. سقف شیشه ای متحرک از ترکیب آهن، آلومینیوم و شیشه های دو یا چند جداره تشکیل شده که با ریموت کنترل باز و بسته می‌شوند. این سقف ششه ای متحرک با عبور نور طبیعی از خود فضایی مطلوب و مناسب به‌وجود می‌آورد که بسیار مناسب پاسیو، استخر، گلخانه و سالن می‌باشد. به طور کلی باید گفت استفاده‌ی حداکثری از نور، داشتن جلوه‌ای ویژه، استفاده‌ی آسان در فصول مختلف، مقاومت و امنیت بالا و ایجاد تعادل حرارتی از مهم‌ترین مزیت‌های سقف شیشه ای متحرک می‌باشد.

سقف شیشه ای در انواع متحرک و ثابت مناسب برای خانه حیات خلوت پاسیو استخر تراس و آشپزخانه با بهترین قیمت در کارخانه شرکت نگارین پنجره آفتاب انجام می پذیرد.

سقف متحرک شیشه‌ ای

قیمت سقف شيشه‌ ای

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود افراد به نصب و اجرای سقف شیشه ای رو بیاورند. مناسب بودن قیمت سقف شیشه ای با توجه به امکانات و مزایایی است که دارا می‌باشد. به طور کلی عوامل زیادی در تعیین قیمت سقف شيشه ای نقش دارد. از جمله: متراژ فضای مورد استفاده، نوع متریال آلومینیوم و شیشه و طرحی که قرار است اجرا شود؛ اما بهره‌مندی از نقوش زیبا و شفاف این‌گونه سقف های شيشه ای در زیباسازی نمای داخلی نه تنها افراد را مجاب به استفاده از آن‌ها می‌کند، بلکه در درازمدت برایشان بسیار ارزان قیمت و مقرون به صرفه نیز تمام خواهد شد. کارشناسان نگارین پنجره آفتاب آماده هرگونه مشاوره رایگان حضوری و غیرحضوری، محاسبه قیمت و ارائه پیشنهادات متناسب با نیاز شما هستند. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

اجرای سقف شیشه ای برای حیاط خلوت

اجرای سقف شیشه ای برای حیاط خلوت و انواع ساختمان های تجاری و مسکونی باید تحت نظارت یک مجتمع صنعتی انجام شود. اجرا سقف حیاط خلوت شیشه ای نیاز به یراق آلات و جوشکاری های تخصصی دارد. به همین دلیل اگر پوشش سقف شیشه ای یا پارتیشن شیشه ای را برای فضای کاری یا شخصی خود انتخاب کرده اید، حتما از تیم حرفه ای کمک بگیرید. استفاده از متریال شیشه منجر به زیباتر شدن دکوراسیون می شود. همچنین سقف های شیشه ای یا نماهایی چون نمای کرتین وال منجر به مدرن شدن دکوراسیون خارجی ساختمان می شوند. برای مطلع شدن از هزینه اجرا و نصب انواع سقف های شیشه ای و نماهای شیشه ای با کارشناسان مجرب پنجره آفتاب تماس بگیرید. سقف شیشه ای ایمن ترین و لوکس ترین دکوراسیونی است که برای ساختمان های مدرن طراحی می شود. متریالی چون شیشه، ماده ای مدرن برای دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان می باشد.

 

اجرای سقف شیشه ای برای حیاط خلوت

قیمت سقف متحرک شیشه ای

قیمت سقف متحرک شیشه ای با توجه به هزینه نصب سقف شیشه ای و اجرای سقف شیشه ای تعیین می شود. در واقع هزینه اصلی پوشش سقف تراس در کنار هزینه های جانبی چون حمل و نقل و نصب و اجرا حساب می شود. سقف های شیشه ای بهترین انتخاب برای داشتن یک حیاط شیشه ای زیبا و استفاده بهینه از نور طبیعی روز هستند.

 

قیمت سقف شیشه ای متحرک

 

قیمت پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت

قیمت پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت بر اساس نوع طرح معمار و شیشه و پروفیل های آلومینیوم مورد استفاده، تعیین می شود. امروزه سقف شیشه ای برای حیاط و سقف شیشه ای حیاط خلوت رایج ترین طرحی است که برای ساختمان های مدرن طراحی می شود.شیشه ای بودن سقف منجر به استفاده بهینه از نور طبیعی خورشید می شود. همین امر کاهش مصرف برق و کاهش هزینه برق ساختمان تجاری یا مسکونی را در پی دارد. طراحی هایی چون پارتیشن شیشه ای، نمای شیشه ای و نرده شیشه ای و پل شیشه ای در سال های اخیر با استقبال ویژه ای روبرو شده اند. درسال های اخیر، پروژه های بسیاری از متریال شیشه برای دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان استفاده شده است. قیمت سقف پاسیو، قیمت پوشش سقف حیاط خلوت و به طور کلی قیمت انواع سقف شیشه ای یا اسکای لایت با توجه به نیاز پروژه تعیین می شود.

 

قیمت پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت

نورگیر سقف شیشه ای نشکن پاسیو

نورگیر سقف شیشه ای نشکن پاسیو و حیاط خلوت از زیباترین طراحی هایی است که منجر به افزایش آرامش محیط می شود. محیط هایی چون حیاط خلوت یا پاسیو به منظور گذراندن اوقات فراغت طراحی می شود. به همین دلیل استفاده از سقف پاسیو شیشه ای می توانید منجر به افزایش آرامش محیط و بهره مندی از نور طبیعی خورشید شود. اگر از سقف شیشه ای پاسیو یا نورگیر سقفی استفاده نمایید، می توانید بخشی از آسمان را بالای سر خود مشاهده نمایید و از نور و انرژی آفتاب بهره مند شوید. برای بسیاری از کارفرمایان، طراحی مدرنی چون سقف شیشه ای بسیار خلاقانه می باشد و به دلیل مزایای زیاد این طرح، اولویت اولشان، انجام سقف شیشه ای به جای سقف های گچی و قدیمی می باشد. قیمت شیشه نشکن نورگیر برای سقف با توجه به طرح و نیاز پروژه تعیین می شود.

 

نورگیر سقف شیشه ای نشکن پاسیو

 

قیمت شیشه نشکن نورگیر برای سقف شیشه ای خانه

قیمت شیشه نشکن نورگیر برای سقف شیشه ای خانه یا ساختمان های تجاری بر اساس طرح، سختی اجرا و نوع شیشه تعیین می شود. سقف های شیشه ای از دو المان بسیار مهم تشکیل شده اند. شیشه و پروفیل های آلومینیومی مهمترین فاکتورهای این طراحی می باشد. در نتیجه سقف شیشه ای و متریال های شیشه چون نرده شیشه و نمای شیشه ای نوعی نمای آلومینیومی محسوب می شوند و دوام بسیار بالایی دارند. زیرا فلز آلومینیوم از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و در برابر آسیب های بسیاری مقاوم است. فاکتورهایی که برای تعیین قیمت سقف شیشه ای خانه و قیمت شیشه نشکن نورگیر برای سقف ساختمان های تجاری در نظر گرفته می شود مشابه می باشد. اما ساختمان های تجاری به دلیل متراژ بیشتر دارای هزینه بالاتری می باشند. زیرا متراژ و ابعاد شیشه از مهم ترین فاکتورهای تعیین هزینه نورگیر سقف شیشه ای نشکن می باشد.

 

قیمت شیشه نشکن نورگیر برای سقف شیشه ای خانه

 

پوشش سقف تراس و حیاط شیشه ای

پوشش سقف تراس و حیاط شیشه ای یکی از طراحی های مدرن و لوکس برای ساختمان های تجاری و تفریحی و منازل مسکونی می باشد. سقف شیشه ای برای حیاط بهترین گزینه برای استفاده از نور طبیعی خورشید و مشاهده آسمان می باشد. امروزه متریالی چون شیشه با تلفیق پروفیل های آلومینیومی، به طور گسترده در پروژه های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار میگیرد. در پروژه هایی که سال های اخیر احداث شده اند می توانید شاهد سقف شیشه ای، پارتیشن شیشه ای و پل شیشه ای و نما شیشه ای باشید. با استفاده از سقف شیشه ای حیاط خلوت می توانید ضمن تماشای آسمان، استراحت نمایید و اوقات فراغت خود را به خوبی سپری نمایید. حیاط خلوت شیشه ای بهترین مکان برای استراحت و گذراندن اوقات فراغت می باشد. زیرا آرامش بی نظیری دارد و می توانید از آسمان و نور طبیعی خورشید بهره مند شوید.

پوشش سقف تراس و حیاط شیشه ای

 

سقف های نورگیر شیشه ای منزل

سقف های نورگیر شیشه ای منزل انتخاب مناسبی برای طراحی های لوکس می باشد. امروزه طراحی های بسیاری جهت دکوراسیون داخلی منزل ارائه می شود. سقف نورگیر شیشه ای منزل انتخاب باسلیقه ترین افراد است. این سقف با نشان دادن بخشی از آسمان، آرامش بی نظیری را به همراه دارد و می توانید از روزهای بارانی و برفی نهایت لذت را ببرید. علاوه بر سقف شیشه ای و انواع پارتیشن های شیشه ای، استفاده از نمای کرتین وال برای دکوراسیون خارجی ساختمان ها نیز رایج شده است. بسیاری از طراحی های با استفاده از سقف های شیشه ای و نورگیر سقف شیشه ای نشکن به محبوب ترین طراحی ها تبدیل شده اند. زیرا شیشه ای بودن سقف یا شیشه سقف بودن باعث می شود بخشی از آسمان را تماشا نمایید. همچنین این طراحی در عین آرامش بخش بودن، بسیار ایمن است و از پروفیل های آلومینیوم و انواع یراق آلات آلومینیومی برای نصب و اجرای آن استفاده می شود.

 

سقف های نورگیر شیشه ای منزل

 

حیاط خلوت شیشه ای و پاسیو شیشه ای داخلی

حیاط خلوت شیشه ای و پاسیو شیشه ای داخلی ساختمان های تفریحی و مسکونی منجر به آرامش بخش بودن فضا می شود. متریالی چون شیشه با ترکیب پروفیل های آلومینیومی برای پوشش سقف تراس، پارتیشن شیشه ای بخش های مختلف محیط، نمای ساختمان و داشتن حیاط خلوت شیشه ای کاربرد دارد. شیشه در صنعت ساختمانی به طور گسترده مورد استفاده قرار میگیرد و با استفاده از این متریال می توانید نما، سقف، پارتیشن و پنجره و درب های لوکس و ایمن داشته باشید. قیمت سقف پاسیو یا هر نوع سقف شیشه ای دیگری با توجه به پروژه و متراژ سقف تعیین می شود. برای کسب هزینه دقیق می توانید با کارشناسان مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب تماس بگیرید. کارشناسان مجرب ما با در نظر گرفتن نیاز پروژه، هزینه دقیق را اعلام خواهند کرد.

حیاط خلوت شیشه ای و پاسیو شیشه ای داخلی

 

پاسخ به برخی سوالات رایج درباره ی سقف های شیشه ای

سقف های شیشه ای یکی از موثرترین راه ها برای ورود نور طبیعی به فضا هستند. سقف های ششه ای با ارائه دریچه ای به آسمان از مستقیماً بالا (و نه در زاویه افقی، مانند پنجره)، فضاهای داخلی را با نور طبیعی پر می کنند. سقف شیشه ای تشکیل شده از چندین پانل پر کننده در یک سیستم قاب بندی است. و معمولا در پروژه های خاص طراحی و تولید می شود و در بخش‌هایی خاص از فضا یعنی سقف نصب می گردد. شرکت نگارین پنجره آفتاب با بیش از ۵۰ سال سابقه در تولید سازه‌های ساختمانی و دکوراسیون، بهترین قاب‌ها و سقف‌های شیشه‌ای را برایتان به ارمغان می‌آورد. حال به بررسی برخی سوالات درباره ی این محصول پرطرفدار می پردازیم:

آیا سقف شيشه ای تحمل برف را دارد؟

بطور کلی سقف های شيشه ای از قدرت تحمل بالایی برخوردار هستند. میزان برف نیز اگر به حدی باشد که یک سقف عادی بتواند تحمل کند، سقف شیشه ای نیز تحمل خواهد کرد. این سازه ها از استحکامات آلومینیومی قدرتمندی برخوردارند و بسیار ایمن میباشند. در ضمن سقف شيشه ای عایق مناسب برف و باران نیز شناخته میشود.

تفاوت سقف شیشه ای با skylight چیست؟

تفاوت اصلی بین نورگیرها (اسکای لایت یا skylight) و پنجره‌های سقفی این است که نورگیرها کمی تطبیق پذیرتر هستند. نورگیرها را می‌توان روی یک حاشیه نصب کرد که گزینه‌های نصب بیشتری را ارائه می‌دهد. از سوی دیگر، پنجره‌های سقفی باید در جهت و سطح سقف اطراف با حداقل گام ۱۵ درجه نصب شوند.

آیا سقف شیشه ای عایق حرارت هست؟

سقف های شیشه ای گرما را در زمستان حفظ می‌کند و منزل شما را در تابستان خنک نگه می‌دارد تا بتوانید در تمام طول سال از فضای خود نهایت استفاده را ببرید. سقف های شيشه ای دارای عایق بندی بسیار مناسبی هستند و میتوانند نظر هر فردی را به کیفیت بالای خود جلب کنند.

سقف شيشه ای چه کاربردهایی دارد؟

از کاربردهای سقف شیشه‌ای می‌توان به نمای زیبا و منحصر به فرد، مقاوم در برابر رطوبت، سرما، برودت، گرد و غبار، شفاف و قابلیت بازتاب نور طبیعی خورشید به درون محیط اشاره کرد. هم چنین این سازه ها برای حیاط خلوت، پاسیو، گلخانه، ایوان، تراس، آشپزخانه و استخر بسیار مناسب هستند و از ورود هرگونه آلودگی هوا جلوگیری میکنند.

چه نوع شیشه ای برای سقف شیشه ای مناسب است؟

شیشه‌های ایمنی چند لایه (لمینت شده) اغلب برای شیشه‌های سقف توصیه می‌شود. اگرچه شیشه‌های سخت شده برای برخی از کاربردهای شیشه های سقفی نیز کافی است. شیشه، هنگام نصب بالای سر در چراغ‌های سقفی و نورگیرها باید «شیشه ایمنی» باشد که اغلب به آن شیشه‌های سخت شده یا Tempered Glass می‌گویند.

5/5 - (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در تلگرام Whatsapp chat
1 +