فلاشینگ نما

فلاشینگ نمای ساختمان و پنجره آلومینیومی با اجرای حرفه ای

فلاشینگ نمای ساختمان و پنجره آلومینیومی با اجرای حرفه ای از جدیدترین و جذاب ترین محصولاتی است که امروزه در ساخت و ساز ساختمانی استفاده میشود. این محصولات به دلیل ظاهر و طراحی بسیار چشمگیری که دارند به شدت در نمای ساختمان ها تاثیر میگذارند. در بسیاری از مواقع از فلاشینگ نمای آلومینیومی برای بازسازی ساختمان های قدیمی و کهن که ارزش تاریخی دارند استفاده میشود. این محصولات راهی نو برای ترمیم، شکل گیری نمای قدیمی و جلوگیری از تخریب آن ها میباشد.
شرکت نگارین پنجره آفتاب که سابقه ای طولانی در تولید و نصب انواع ملزومات آلومینیومی ساختمانی دارد، در این مقاله به توضیح فلشینگ آلومینیوم و کاربرد آن در ساختمان میپردازد. شما میتوانید فلاشینگ نمای ساختمانی خود را در بالاترین کیفیت ممکن از نگارین پنجره آفتاب تهیه فرمایید.

فلاشینگ نما آلومینیوم با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در انواع مختلف در مجموعه نگارین پنجره آفتاب قابل سفارش است.

فلاشینگ نمای ساختمان

در دنیای مدرن امروزی فلاشینگ نمای ساختمانی از کاربردی ترین و متداول ترین محصولاتی است که در ساخت و سازها مورد استفاده قرار میگیرد. به صورت کلی فلاشینگ نما نوعی پوشش دهی فلزی میباشد که بر روی دیوارهای سطح بیرونی و خارجی ساختمان قرار میگیرد. این دیوارهای بیرونی عبارت اند از:
• دیوار پشت بام و اسکای لایت
• دیوار حیاط
• جلوی انواع پنجره ها (پنجره فلزی، پنجره آلوود، پنجره ترمال بریک و غیره)
بدین ترتیب فلشینگ آلومینیوم به عنوان محافظ و پوشش فلزی در برابر برف و باران یا در جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان ساختن سازه شیروانی به کار گرفته میشود.
امروزه این سازه ها دارای طراحی زیبا و منحصر به فردی میباشند تا علاوه بر خدمت رسانی به ساختمان، سبب افزایش زیبایی ظاهری و نمای کلی ساختمان نیز شناخته بشوند. فلاشینگ نما آلومینیمی، راهی نوین و زیبا برای زیباسازی و جلوگیری از فرسودگی محسوب میشود.

فلاشینگ نمای ساختمان

انواع فلاشینگ نما آلومینیوم

شرکت نگارین پنجره آفتاب به عنوان مجری تخصصی تولید و نصب فلاشینگ آلومینیوم، محصولات خودش را در انواع متفاوتی تولید میکند. دلیل تولید انواع متفاوت این محصولات، کاربردهای گوناگونی است که از آن ها انتظار میرود.
• فلیشینگ مدل U: این فلیشینگ آلومینیومی به دلیل ظاهر خمیده ای که دارد به نام U شناخته میشود. این سازه ها دارای زاویه 90 درجه میباشند و لبه های خم شده کوچک و رو به داخل دارد. این لبه ها موجب میشوند تا هیچ موجی در طول کار بوجود نیاید و نمای ظاهری آن زیبا طراحی شود.
• فلاشینگ مدل سه پله: این فلاشینگ ها نیز دارای لبه های خم شده میباشند و در جهت جلوگیری از فرسودگی و خرابی ورق فلزی استفاده میشوند. در ضمن این فلیشینگ آلومینیمی مانع از ورود آب به محیط مورد نظر میشود.
• فلاشینگ مدل نبشی: فلاشینگ مدل نبشی دارای لبه های خم شده رو به داخل یا خارج دارد. این محصول دارای استحکام قابل توجهی است و در انواع ابعاد متفاوت تولید میشود.
• فلاشینگ مدل تاج: این فلیشینگ از زاویه های مشخصی تولید میشود و دارای سه بخش رویه، فوم درزگیر و فلیشینگ زیره میباشد. به همین خاطر دارای کاربرد فراوان و بیشتری نسبت به مدل های پیشین است.

فلاشینگ نما آلومینیوم با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در انواع مختلف در مجموعه نگارین پنجره آفتاب قابل سفارش است.

نصب فلاشینگ نما

نصب فلیشینگ آلومینیوم نیازمند رعایت قوانین و اصولی میباشد و افراد به تنهایی نمیتوانند آن را پیاده کنند. مجموعه نگارین پنجره آفتاب با رعایت تمام اصول و ضمانت به نصب فلاشینگ آلومینیومی در مکان مد نظر شما میپردازد و خیال شما را از بابت هرگونه نگرانی و اضطراب راحت میکند.
به طور کلی در نصب فلیشینگ باید به موارد زیر دقت شود:
• فاصله سازه تا دیوار (فاصله 3 تا 5 سانتی)
• زیرسازی محل نصب با سیمان یا سنگ کاری، پیش از پیاده کردن فلیشینگ
• آب بندی محل اتصالات مختلف نما با استفاده از چسب، بتونه یا جوشکاری

نصب فلاشینگ

قیمت ورق فلاشینگ نما

ورق فلاشینگ آلومینیومی دارای انواع متفاوتی میباشد. این فلیشینگ ها از لحاظ ابعاد، شکل، ضخامت و جنس دارای تفاوت های مهمی میباشند که در قیمت گذاری آن ها تاثیرگذار است.
به طور کلی قیمت گذاری ورق فلیشینگ به جزئیات بسیاری بستگی دارد. به همین خاطر شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین نگارین پنجره آفتاب تماس حاصل کنید.

فلاشینگ نما آلومینیوم با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در انواع مختلف در مجموعه نگارین پنجره آفتاب قابل سفارش است.

فلاشینگ نمای پنجره ساختمان آلومینیومی و شیروانی

فلاشینگ نمای پنجره ساختمان آلومینیومی و شیروانی را با بهترین قیمت و ایمن ترین نصب، می توانید با کمک تیم حرفه ای پنجره آفتاب انجام دهید. قیمت فلاشینگ نما با توجه به فاکتورهای متفاوتی تعیین می شود. به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و جزئیات، می توانید با کارشناسان پنجره آفتاب ارتباط برقرار کنید. طی جلسه با کارشناسان می توانید سوالات خود در حوزه انواع نمای ساختمانی مانند نمای کرتین وال را مطرح کنید و پاسخی مناسب دریافت نمایید. فلاشینگ ساختمان و فلاشینگ نما شیروانی نوعی پوشش فلزی برای دیوارهای خارجی و به طور کلی سطح خارجی ساختمان می باشد. این نما که برای دیوارهایی چون دیوار پشت بام، دیوار حیاط و جلو پنجره ها کاربرد دارد، به منظور محافظت می باشد. اگر بخواهیم به طور خلاصه فلاشینگ نما چیست را توضیح دهیم، می توانیم بگوییم که فلاشینگ نوعی پوشش محافظتی و ابزاری جهت آب بندی نمای خارجی ساختمان می باشد.

ورق فلاشینگ نما دور پنجره چیست

اگر شما نیز مانند بسیاری از کارفرمایان در ذهن خود به دنبال پاسخ سوالاتی چون ورق فلاشینگ نما دور پنجره چیست و فلاشینگ پنجره چیست هستید در ادامه با ما همراه باشید. پنجره نمای ساختمان می تواند از هر متریالی ساخته شود. اما معمولا پنجره های ترمال بریک و آلومینیوم به دلیل ویژگی هایی که دارد، محبوب تر می باشد. فلاشینگ پنجره نوعی پوشش محافظتی از جنس فلزی چون آلومینیوم می باشد . این پوشش فلزی از پنجره و نمای ساختمان در برابر عوامل محیطی چون باران، طوفان و غیره محافظت می کند. فلاشینگ مدل های متفاوتی دارد. به همین دلیل قیمت فلاشینگ نما بر اساس مدل، متریال، نوع آلیاژ، ضخامت ورق، ابعاد فلاشینگ و نوع خم تعیین می شود. به طور کلی هزینه فلاشینگ به جزئیات پروژه و سلیقه کارفرما بستگی دارد.

فلشینگ چیست

فلاشینگ چیست ؟ فلاشینگ نوعی پوشش محافظتی می باشد که برای آب بندی و افزایش عمر نمای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. نصب فلاشینگ نما باید توسط اجراکننده متخصص انجام شود. زیرا تعیین ضخامت ورق فلاشینگ نما بر اساس نمای آلومینیومی ساختمان تعیین می شود و تنها یک متخصص می تواند اندازه و ابعاد مورد نیاز ورق فلاشینگ را تعیین کند. برای تهیه و خرید انواع فلاشینگ پنجره و انواع فلاشینگ نما می توانید به سایت نگارین پنجره آفتاب مراجعه کنید. این شرکت به طور اختصاصی در حوزه آلومینیوم فعالیت می کند و تمامی محصولات آلومینیومی ساختمانی را با بهترین کیفیت به فروش می رساند. اگر در حال ساخت یک ساختمان جدید یا تعمیر نمای آسیب دیده یک ساختمان هستید، باید در نظر داشته باشید که استفاده از فلاشینگ نما، ساختار ایمن و اصولی محافظت از نمای ساختمانی را تامین می کند.

قیمت فلاشینگ ساختمان و ضخامت ورق فلاشینگ نما

قیمت فلاشینگ ساختمان و ضخامت ورق فلاشینگ نما بر اساس نیازهای پروژه ساختمانی تعیین می شود. فلاشینگ نمای ساختمان یکی از راهکارهای بسیار عالی برای محافظت از نمای خارجی ساختمان می باشد. اگر می خواهید نمای پنجره ساختمان یا به طور کلی نمای خارجی ساختمان از آسیب هایی چون نفوذ باد، باران، طوفان و غیره در امان باشد، حتما از فلاشینگ استفاده نمایید. استفاده از مدل فلاشینگ بستگی به نمای لامل و سایر نماهای ساختمانی دارد. به همین دلیل هنگام خرید فلاشینگ حتما با یک کارشناس مشورت نمایید. مشورت با یکی کارشناس علاوه بر مطلع شدن از قیمت فلاشینگ کامپوزیت آلومینیوم، کمکتان می کند تا بهترین نوع و مناسب ترین ابعاد فلاشینگ را با توجه به نیازتان خریداری نمایید. شرکت پنجره آفتاب با ارائه مشتریان رایگان توسط کارشناسان مجرب به خرید بهترین محصولات با توجه به نیاز پروژه تان کمک می کند.

سوالات متداول فلاشینگ نما و پنجره آلومینیومی ساختمان

فلاشینگ نما از زیباترین نمونه های نمای ساختمانی می باشد که امروزه مورد توجه همگان قرار گرفته است. این نوع از نما دارای پوشش دهی فلزی می باشد که تمامی سطح بیرونی ساختمان را در بر می گیرد. با استفاده از فلاشینگ نما می توان ظاهری نو و منحصر به فرد به بدنه ساختمان ها بخشید و آن ها را به ساختمانی خاص با جلوه بی نظیر تبدیل نمود.

فلاشینگ نما چیست؟

به صورت کلی می توان گفت که فلاشینگ نما در واقع ورقه های فلزی درزبندی هستند که در کنار یکدیگر قرار می گیرند و یک نمای سراسری و جذابی را تشکیل می دهند. امروزه از فلاشینگ های نما در بخش های متفاوتی از ساختمان ها استفاده می شود، چراکه آن ها زیبایی و مقاومت ساختمان را پوشش می دهند.

چه نوع شیشه ای برای فلاشینگ نما مناسب است؟

از آن جایی که شیشه ها مهم ترین بخش را در ظاهرسازی این نوع از نما بر عهده دارند، لازم و ضروری است که از شیشه هایی با ضخامت بالا استفاده شود. شرکت نگارین پنجره آفتاب از شیشه های سکوریت کلیر با ضخامت 6 تا 10 میلی متر برای نمای ساختمانی استفاده می کند تا زیبایی و امنیت به صورت هم زمان در دست مشتریان باشد.

عمر فلاشینگ نما چقدر است؟

فلاشینگ های نما از جمله نماهایی با طول عمر طولانی می باشند. این ویژگی سبب شده است تا افراد با انتخاب این نوع از نما دیگر نگران فرسودگی و از شکل افتادن آن ها نباشند. با این حال توصیه می شود تا نسبت به نگه داری صحیح و پاکیزگی آن ها دقت شود تا عمر این نماها بیش از پیش گردد.

چرا نمای شیشه ای مهم است؟

نمای شیشه ای یکی از مدرن ترین نماهای امروزی می باشد. نماهای شیشه ای می توانند با دریافت و پخش نور خورشید در محیط داخلی سهم بسزایی در روشنایی بخشی داشته باشند. علاوه بر آن نمای بیرونی ساختمان هایی که از شیشه استفاده می کنند بسیار جذاب و چشم گیر تر از سایر نماهای ساختمانی می باشد.

چرا فلاشینگ نما اهمیت دارد؟

فلاشینگ نما از کاربردی ترین نماهایی می باشد که امروزه در ساختمان های سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. فلاشینگ های نما با زیبایی بخشی بی حد و اندازه به بدنه ساختمان ها، آن ها را دلپذیرتر از قبل نمایان می سازند. در حین حال لازم است به ویژگی عایق پذیری، هدایت آب باران و مقاومت بالای آن ها نیز اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در تلگرام Whatsapp chat
1 +