پانل های پانچ متال

پانل پانچ متال نما با بهترین کیفیت و ظرافت

پانل پانچ متال نما با بهترین کیفیت و ظرافت از کاربردی ترین محصولاتی هستند که امروزه به وفور در ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند. امروزه میتوان پانل های پانچ شده را در اندازه، حالات و انواع گوناگونی تهیه نمود و در راستای کار استفاده کرد. پانل های آلومینیومی میتوانند در بخش های متفاوتی از یک ساختمان مانند ساخت پنجره آلومینیومی یا پارتیشن بندی فضای یک اداره به کار گرفته شوند. در حال حاضر، شرکت نگارین پنجره آفتاب از معدود شرکت هایی به شمار میرود که به صورت اختصاصی به تولید انواع ملزومات آلومینومی ساختمانی مشغول است. این شرکت با استفاده از خط تولیدی تمام مکانیزه و کادری مجرب و حرفه ای بهترین کیفیت و طراحی را به متقاضیان هدیه میدهد. این مجموعه با تولید پانل های پانچ متال نیاز بسیاری از صنایع، من جمله ساختمان سازی، را در شهر تهران برطرف نموده است.

پانل های پانچ متال فلزی در طرح‌های متنوع با قیمت مناسب از شرکت نگارین پنجره آفتاب با مشاوره رایگان حضوری و غیرحضوری قابل سفارش است.

اجرای نمای پانچ متال

پانل های پانچ متال از زیبایی و جذابیت منحصر به فردی برخوردار اند و هرکسی را مجاب به تهیه و اجرای آنان میکنند. جامعه امروزی استقبال خوبی از این سازه های فلزی داشته و شاهد استفاده از این محصولات در ساختمان های متفاوت سراسر شهر و کشور میباشیم.
اجرا و نصب پانل پانچ متال به دلیل سبک بودن این محصولات بسیار سریع و آسان میباشد. ورق های پانچ متال نگارین پنجره آفتاب از آلومینیوم تهیه میشوند. استفاده از فلز آلومینیوم موجب شده است تا وزن این سازه ها به شدت کاهش یابد و امکان حمل و نقل و نصب آنان آسان تر گردد. از طرفی دیگر تهیه پانل پانچ متال از آلومینیوم تاثیر فوق العاده ای در افزایش مقاومت و استحکام این سازه ها داشته است. شما میتوانید از ورقه های پانچ متال برای طولانی مدت استفاده کنید، بدون آن که نیازی به تعمیر یا تعویض آنان داشته باشید. از این محصولات به وفور در ساخت سقف شیشه ای در ساختمان های لوکس، ویلاها و ادارات استفاده میشود.

اجرای نمای پانچ متال

پانچ متال چیست ؟

پانچ متال به فارسی معنای حفر کردن و سوراخ کردن فلز را میدهد. ورق پانچ متال، صفحه فلزی میباشد که دارای حفره و سوراخ های متعدد و منظم است. این ورقه های فلزی با قرار گرفتن در بخش های متفاوتی از یک ساختمان، امکان طراحی و استفاده از فضای مد نظر را برای کاربران ایجاد میکنند. یکی از متداول ترین موقعیت های مد نظر برای استفاده از پانل پانچ متال در پارتیشن شیشه ای میباشد.
شرکت نگارین پنجره آفتاب با استفاده از دستگاه مدرن و مکانیزه CNC اقدام به سوراخ کردن پانل های فلزی میکند. این دستگاه با دریافت داده های مد نظر به صورت اتوماتیک حفره های مد نظر را بر ورق فلزی ایجاد میکند. پانل های پانچ متال ایجاد شده توسط دستگاه CNC دارای ظرافت، زیبایی و جلوه چشم نوازی هستند که نشان از کیفیت بالای کار دارد.
• امکان طراحی های متفاوت و گوناگون بر روی ورق فلزی
• سرعت بالای تولید
• دقت کافی و ظریف بودن حفره های ایجاد شده بر ورق فلزی
از جمله مهم ترین ویژگی های استفاده از دستگاه CNC به شمار میروند.

پانل های پانچ متال فلزی در طرح‌های متنوع با قیمت مناسب از شرکت نگارین پنجره آفتاب با مشاوره رایگان حضوری و غیرحضوری قابل سفارش است.

ویژگی و مزایای پا‍نل های پانچ متال

به طور کلی تولید پانل های پانچ متال مزایای مهم و قابل توجه ای دارند که در پایین برخی از این ویژگی ها را برای شما به اختصار گردآوری کرده ایم:
• جلوگیری از ورود نور مستقیم آفتاب
• جلوگیری از ورود آلودگی های صوتی
• امکان پوشش دهی به بخش های نامناسب و ناپسند نمای ساختمان
• کمک به تهویه بهتر هوای درون ساختمان
• سرعت بالای نصب
• ماندگاری

ویژگی و مزایای پانل های پانچ متال

قیمت پانچ متال

هزینه پانل های پانچ متال بسیار متغیر است و به زمانی که دستگاه برای طراحی بر روی ورق صرف میکند بستگی دارد. از عوامل مهم دیگر در تعیین قیمت میتوان به جنس و ضخامت ورق فلزی، متراژ مد نظر، نوع برش و غیره اشاره کرد.
مجموعه نگارین پنجره آفتاب حامی شما با ارائه بالاترین کیفیت و قیمت های به صرفه میباشد.

پانل های پانچ متال فلزی در طرح‌های متنوع با قیمت مناسب از شرکت نگارین پنجره آفتاب با مشاوره رایگان حضوری و غیرحضوری قابل سفارش است.

پانل پانچ متال نما

پانل پانچ متال نما از جدیدترین و مدرن ترین نماهایی است که برای ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. بسیاری از کارفرمایان سوال می کنند که پانچ متال چیست و چه کاربردی دارد. معنی پانچ در صنعت نماهای ساختمانی، طرح دار بودن و سوراخ بودن نما می باشد. شرکت پانچ کننده ورق آلومینیوم، با استفاده از دستگاه های پیشرفته، با کیفیت ترین ورق های پانچ متال را تولید می کند. پانچ متال نوعی ورق یا پانل آلومینیوم است که بسیار منعطف می باشد و برای انواع طراحی های نمای ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. برای ساخت پنل فلزی نما از فلزاتی چون آهن و آلومینیوم استفاده می شود. اما در برخی از مواقع استفاده از ورق های کامپوزیت، فولاد و فایبر سمنت نیز مشاهده می شود. البته آلومینیوم رایج ترین متریالی است که برای ساخت ورق پانچ متال مورد استفاده قرار میگیرد. زیرا آلومینیوم به دلیل ویژگی ها و دوام طولانی که دارد برای نماهای ساختمانی که در مجاورت آسیب های محیطی قرار دارند، کاربردی تر است.

پنل پانچ فلزی نما

پنل پانچ فلزی نما از محصولات مدرن و پرطرفدار می باشد که برای نماهای ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. ورق فلزی سوراخ دار یا همان پانچ متال به دلیل ظاهر مدرن و جدیدی که دارد برای انواع نماهای ساختمانی منحصر به فرد کاربرد دارد. با استفاده از پنل پانچ می توانید نمایی متفاوت و خیره کننده را برای ساختمان مسکونی یا تجاری خود طراحی کنید. شرکت پنجره آفتاب به دلیل ارائه محصولات با کیفیت، ورق های پانچ متال را با استفاده از متریال آلومینیومی تولید می کنند. به همین دلیل در این شرکت نمای پانچ متال با نمای آلومینیومی ترکیب شده و ورق های تولید شده از دوام و کیفیت بالایی برخوردار هستند. آلومینیوم دارای وزن سبک است. به همین دلیل نصب پنل پانچ آلومینیومی به راحتی انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید، با مشاوران و کارشناسان فنی پنجره آفتاب تماس بگیرید.

قیمت ورق پانچ متال

قیمت ورق پانچ متال با توجه به متریال تولید و نیاز پروژه تعیین می شود. برای مطلع شدن از قیمت پانچ متال و ورق پانچ نما بهتر است با مشاوران فنی مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب تماس بگیرید. زیرا طی مشاوره رایگان و بررسی نیازهای پروژه، بهترین قیمت به شما گفته می شود. متال پانچ از جدیدترین نماهای ساختمانی می باشد که با استفاده از ورق پانچ آلومینیومی تولید می شود. این نما به دلیل وزن سبک و مقاومت بالا به یکی از پرطرفدارترین نماهای ساختمانی در سال های اخیر تبدیل شده است.  CNC نوعی دستگاه است که برای برش فلزات از آن استفاده می شود. این دستگاه قابلیت برش انواع ورق های فلزی را دارد. در نتیجه اگر با اصطلاحی چون ورق cnc نما cnc مواجه شدید، دیگر به خوبی می دانید که این اصلاح با نحوه برش ورق های فلزی و استفاده از ورق های طرح دار برای نمای ساختمانی ارتباط دارد.

نمای پانچ ورق متال

استفاده از نمای پانچ ورق متال برای دکوراسیون خارجی ساختمان منجر به چشمگیر شدن نمای ساختمان می شود. نمای پانچ متال از جدیدترین نماهای ساختمانی می باشد که در دسته نماهای مدرن قرار دارد. به دلیل استفاده از آلومینیوم در ساخت ورق پانچ نما به راحتی می توانید هر طرحی را برای دکوراسیون نمای ساختمان انتخاب نمایید. در واقع آلومینیوم فلزی است که قابلیت انعطاف بسیار بالایی دارد و با استفاده از دستگاه های پیشرفته، می توانید به هر مدلی که می خواهید آن را برش دهید. به همین دلیل با استفاده از ورقه های آلومینیومی پانچ متال می توانید طرح های خلاقانه و ایده پردازی های نوین خود را برای نمای ساختمانی به کار گیرید. قیمت پانچ متال با توجه به نرخ ارز، متریال، متراژ، نحوه برش، هزینه اجرا و تجهیزات جانبی تعیین می شود. برای محاسبه قیمت می توانید به سایت پنجره آفتاب مراجعه نمایید یا با مشاوران این مجتمع صنعتی تماس بگیرید. 

سوالات متداول پانل های پا‍نچ متال با بهترین کیفیت و ظرافت

پانل های پانچ متال نیاز تمامی ساختمان هایی می باشند که زیبایی را در اولویت خود قرار داده اند. پانل های متنوع پانچ متال می توانند نمای ظاهری ساختمان ها، دیوارها و حتی راهروها را دستخوش تغییر قرار بدهند یا به صورت مجزا به عنوان وسیله ای دکوری در نظر گرفته شوند. شما می توانید این پانل های زیبا و خوش طرح را از مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب تهیه نمایید.

پانل های پانچ متال در چه مواردی استفاده می شود؟

از پانل های پانچ متال می توان به عنوان دیواره ای تزئینی استفاده نمود. این پنل ها به خوبی با مصالحی مانند سرامیک، سنگ یا شیشه ترکیب می شوند و نمایی بسیار جذاب را خلق می نمایند. از این روی میزان استفاده از این پانل ها در مراکز تجاری، اداری و تفریحی رو به افزایش است.

چه قطر آلومینیومی برای پانل های پانچ متال مناسب است؟

انجام فرایند پانچ متال در مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب توسط دستگاه های مکانیزه انجام می گیرد. بدین ترتیب دستگاه cnc قادر است تا آلومینیوم ها را با قطرهای متفاوت سوراخکاری یا پانچ نماید. از این رو می توان حتی ورقه هایی با ضخامت نازک تر را نیز پانج نمود.

آیا پانل های پا‍نچ متال مقاومت لازم را دارند؟

بله و این مورد یکی از مهم ترین ویژگی های ورقات پانچ متال محسوب می شود. پانل های پانچ شده نه تنها مقاومت و استحکامشان با کاهش روبرو نمی شود، بلکه می توانند همان عملکرد را در ظاهر جدیدشان نیز حفظ نمایند. از این رو از پانل های پانچ متال به وفور در صنایع ساختمانی و لوازم خانگی استفاده می شود.

پانل های با ضخامت کم چگونه پانچ می شود؟

پانل هایی که دارای ضخامت کم هستند می توانند توسط دستگاه مدرن و بروز cnc پانچ شوند. به کمک این ماشین آلات می توان حفره هایی به ابعاد متفاوت، دقیق و تمیز را در پانل ها ایجاد نمود و آن ها را به ورقه هایی قابل استفاده تبدیل کرد.

مزایا و معایب پانل های پا‍نچ متال چیست؟

پانل های پانج متال دارای مزایای بسیاری می باشند. به عنوان مثال می توانند به عنوان سازه ای پوشش دهنده بر روی دیوار یا نمای ساختمانی قرار بگیرند و ظاهر نویی به آن ببخشند. علاوه بر آن این پانل ها به تهویه بهتر ساختمان، جلوگیری از برخورد نور مستقیم و ورود سر و صدا کمک شایانی می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در تلگرام Whatsapp chat
1 +