هند ریل

هندریل با ظرافت خاص و پشتیبانی فنی در نگارین پنجره آفتاب

هندریل با ظرافت خاص و پشتیبانی فنی در نگارین پنجره آفتاب عرضه میشود. هندریل یا نرده فلزی از جمله محصولاتی است که پلکان شما را به مانند الماسی درخشان میسازد. امروزه طراحان ساختمانی به خوبی از اهمیت قرار دادن نرده های فلزی برای پلکان آگاه اند. قدم برداشتن بر روی پله هایی که دارای نرده فلزی یا هندریل میباشند نه تنها احساس امنیت را در آدمی افزایش میدهد، بلکه به زیبایی و وقار پلکان نیز میافزاید.در دنیای امروزی بسیاری از ساختمان های تجاری و لوکس مسکونی از نرده های فلزی و شیشه ای برای جذاب تر ساختن پلکان خود استفاده میکنند. ما اینجا در نگارین پنجره آفتاب میخواهیم تمامی مواردی که در ساخت و تولید هند ریل ها موثر هستند را به شما معرفی کنیم و باکیفیت ترین محصول را برای شما به ارمغان بیاوریم. پس ما را تا انتهای مطلب همراهی کنید.

هندریل آلومینیومی و شیشه ای با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در مجموعه نگارین پنجره آفتاب با دقت و ظرافت ویژه‌ای انجام می‌شود.

هندریل آلومینیومی

هندریل آلومینیومی سازه ای شیک و زیبا برای پلکان و راهروها میباشد. این محصولات میتوانند بر روی نمای لامل حفاظ های شیشه ای قرار بگیرند تا زیبایی و امنیت این سازه ها را چندین برابر سازند. امروزه از این محصولات در بسیاری از راهروها، راه پله ها، استخرها، حفاظ های پاساژ، سینماها و موسسات دولتی و غیره استفاده میشود. به طور کلی هندریل ها از کاربردی ترین یراق آلات آلومینیومی برای فریم های شیشه ای به شمار میایند. این محصولات با اضافه کردن ایمنی و استحکام به شیشه ها، یک محافظ مورد اعتماد شمرده میشوند. شرکت آلومینیومی نگارین پنجره آفتاب با رویکردی نوین و مطابق با استانداردهای اروپایی به ساخت هند ریل های زیبا و جذاب مشغول است. استفاده از فلز آلومینیوم در این محصول دلایل بسیاری دارد که در ادامه به شرح آن ها پرداخته ایم:
1. آلومینیوم فلزی زیبا و جذاب است که محیط اطراف خود را تحت تاثیر قرار میدهد.
2. فلز آلومینیوم دارای مقاومت و استحکام بسیاری در برابر خوردگی و فرسودگی میباشد.
3. آلومینیوم از ارزش خرید بالاتری برخوردار است.
4. فلز آلومینیوم دارای قیمتی مناسب و ارزان تر نسبت به سایر فلزات است.
5. این فلز به آسانی شکل پذیر است و میتوان آن را به طرح مد نظر درآورد.
مجموعه نگارین پنجره آفتاب با برخورداری از دستگاه های مدرن و مکانیزه، طراحی شیک، تمیز و باکیفیت را به متقاضیانش نوید میدهد.

هندریل آلومینیومی

نصب هندریل

نصب و اجرای هند ریل آلومینیومی امری کاملاً تخصصی است که به دقت، طراحی و ظرافت ویژه ای نیاز دارد. در غیر این صورت با سازه ای مواجه خواهیم شد که یا زیبایی و جذابیت طرح مد نظر را ندارد یا از استحکام و مقاومت کافی برخوردار نیست. مجموعه نگارین پنجره آفتاب با طرح های متفاوت به هنگام نصب و استفاده از پانچ آلومینیومی اختصاصی میتواند آن چه را که با محیط شما سازگار است تهیه کند. هندریل های آلومینیومی این مجموعه دارای نمای ظاهری زیبا و چشم نوازی هستند که به هنگام نصب فضای اطراف خود را به زیبایی چندین برابری میرسانند.

هندریل آلومینیومی و شیشه ای با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در مجموعه نگارین پنجره آفتاب با دقت و ظرافت ویژه‌ای انجام می‌شود.

مزایای هندریل های آلومینیومی نسبت به سایر فلزات

امروزه میزان استفاده از هند ریل آلومینیومی رشد چندین برابری نسبت به فلزات دیگر مانند استیل داشته است. این نرده ها با مزایا و ویژگی های منحصر به فردی که دارند، به خوبی پاسخ گوی نیازات اطراف میباشند.
مهم ترین مزایای هندریل آلومینیومی نسبت به فلز استیل به شرح زیر میباشد:
1. هندریل های آلومینیومی دارای تنوع طرح، شکل و رنگ میباشند.
2. از زیبایی و جذابیت خاصی برای استفاده دکوری برخوردارند.
3. بسیار سبک هستند و سرعت نصب بالایی دارند.
4. قابل تعویض و بازیافت هستند.
5. از ماندگاری طولانی مدت حتی در مناطق مرطوب برخوردارند.

مزایای هندریل های آلومینیومی

قیمت هندریل

برای تعیین قیمت نهایی هند ریل آلومینیومی لازم است موارد مختلفی را در نظر آوریم.
مواردی مانند
1. طرح و نقش پیشنهادی
2. جنس ابزار آلات
3. نوع اتصالات
4. رنگ
و غیره
از تاثیرگذارترین عوامل بر روی قیمت و هزینه هند ریل ها به شمار میروند.

هندریل آلومینیومی و شیشه ای با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در مجموعه نگارین پنجره آفتاب با دقت و ظرافت ویژه‌ای انجام می‌شود.

هندریل شیشه ای چیست

اگر شما هم با سوالی چون هندریل شیشه ای چیست مواجه شده اید با ما همراه باشید. اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم که هندریل چیست باید ذکر کنیم که هندریل یا نرده یک سازه فلزی است که به منظور افزایش حفاظت و ایمنی راه پله و بالکن مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت هندریل شیشه ای یا نرده شیشه ای با توجه به آلیاژ آلومینیوم و نوع شیشه ها و پروژه تعیین می شود. انواع هندریل بستگی به کاربرد و نیاز پروژه ساختمانی دارد. هندریل ها به دلیل متریالی که دارد با توجه به نیاز پروژه و طرح معمار در انواع مختلفی قابل اجرا می باشند. این نرده های شیشه ای از مقاومت بالایی برخوردارند و به صورت یوچنل روکار یا اکسپوز، دفنی و فیکس پوینت اجرا می شوند.

انواع هندریل فلزی

انواع هندریل فلزی با توجه به نیاز پروژه اجرا می شود. برای ساخت هندریل از متریال های متفاوتی استفاده می شود. اما متریال هایی چون آلومینیوم و استیل به دلیل ضد زنگ بودن، رایج تر هستند. هندریل فلزی که با استفاده از آلومینیوم ساخته شده باشد، علاوه بر ضد زنگ بودن دارای قابلیت های بسیاری می باشد. هندریل آلومینیومی در برابر شرایط جوی متفاوت، مقاوم است و نیاز به تعمیر یا نگهداری خاصی ندارد. همچنین هندریل آلومینیومی به دلیل وزن سبکی که دارد، وزن زیادی را به سازه تحمیل نمی کند و این امر یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود. برای خرید انواع هندریل های آلومینیوم و شیشه ای با کارشناسان پنجره آفتاب تماس بگیرید. مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب به صورت تخصصی در حوزه تولید محصولات آلومینیومی فعالیت می کند.

ریل آلومینیومی شیشه چیست

برخی از کارفرمایان سوال می کنند که ریل آلومینیومی شیشه چیست و چه کاربردی دارد. ریل آلومینیومی از جمله پروفیل های آلومینیومی است که برای انواع هندریل فلزی و درب و پنجره آلومینیومی کاربرد دارد. ریل هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند از جنس آهن بودن بودند و به دلیل زنگ زدن و پوسیدگی، منسوخ شده اند. امروزه پروفیل ها و هندریل های آلومینیومی به دلیل عدم زنگ زدگی، عدم پوسیدگی و خوردگی، مقاومت بالا، مقاومت در برابر شرایط جوی، نگهداری راحت، نصب آسان و وزن سبک مورد استفاده قرار گرفته اند. هندریل، پلکان آگاه و نرده شیشه ای به عنوان محافظ در سازه های ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرند تا از سقوط افراد جلوگیری نمایند. به همین دلیل باید کیفیت و ایمنی بالایی داشته باشند و به درستی نصب و اجرا شوند.

قیمت هندریل شیشه ای

قیمت هندریل شیشه ای با توجه به نوع ریل آلومینیومی شیشه و نوع یراق آلات تعیین می شود. با مطالعه مطالب قبلی با مفهوم هندریل چیست آشنا شده اید و دیگر به راحتی می توانید پاسخ سوالی چون هندریل چیست را به زبانی ساده نقل کنید. در سال های اخیر توجه ویژه ای به نمای سازه های ساختمانی شده است. به همین دلیل نماهای شیشه ای چون شقف شیشه ای، نرده شیشه ای نمای لامل و پل شیشه ای با استقبال بسیاری مواجه شده اند. با استقبال و فراگیر شدن استفاده از نماهای شیشه ای، مباحث مرتبط با هزینه بیشتر از گذشته مورد بحث قرار گرفته است. هندریل های شیشه ای، نماهای لامل، پل شیشه ای و سقف شیشه ای به دلیل اینکه از فلز آلومینیوم استفاده می کنند دارای دوام بالایی هستند. در نتیجه هزینه ای که پرداخت می کنید برای کیفیت بسیار بالا و عدم نگهداری و تعمیر می باشد.

سوالات متداول هندریل در انواع متنوع هندریل شیشه و فلزی

هندریل ها یکی از مهم ترین لوازمی هستند که برای هر راه پله، راهرو، تراس و بالکن ها مورد استفاده قرار می گیرند. هندریل های امروزی از قدرتمندترین پنل های آلومینیومی تشکیل شده اند تا مانع از بروز هرگونه خطرات احتمالی شوند. تهیه این هندریل های زیبا و جذاب می تواند حسن سلیقه شما را به خوبی به مخاطبان نمایش دهد. با انتخاب این هندریل ها زیبایی و امنیت را به خود هدیه دهید.

هندريل راه پله چگونه نصب می شود؟

نصب و اجرای هندریل ها امری است کاملا تخصصی که باید توسط افراد خبره این کار انجام گیرد. در غیر این صورت این احتمال وجود دارد که هندریل به خوبی نصب نشود و باعث وقوع اتفاقات ناگوار شود. مجموعه نگارین پنجره آفتاب با پشتیبانی از کادر متخصص وظیفه نصب و اجرای هندریل ها را بر عهده گرفته است.

آیا هندريل ها قابل تعمیر هستند؟

بله. یکی از ویژگی های منحصر به فرد هندریل های مجموعه نگارین پنجره آفتاب، تعمیرپذیر بودن آن ها می باشد. بدین ترتیب افراد به هنگام مواجه شدن با مشکل از طرف هندریل ها می توانند با مجموعه نگارین پنجره آفتاب تماس گرفته و هندریل های خود را به صورت سالم تحویل بگیرند.

ارتفاع هندريل بیرونی چقدر است؟

محاسبه دقیق ارتفاع هندریل ها ارتباط مستقیمی با مکان مورد استفاده دارد. اما با این حال می توان اذعان داشت که ارتفاع هندریل های بیرونی باید عددی مابین 80 تا 100 متر باشد. ارتفاع بلند نرده ها سبب می شود تا آن ها را به عنوان جان پناه به شمار بیاورند.

هندريل ها در چه جاهایی کاربرد دارند؟

امروزه از هندریل ها در اماکن متفاوتی مانند راه پله ها، راهروها، گذرگاه های اداری، تراس و بالکن استفاده می شود. این هندریل ها با ظاهر زیبا و جذاب خود مانع از به هم خوردن نظم و چیدمان داخلی می شوند و به فضاسازی اطراف خود کمک شایانی می کنند.

تفاوت بین هندريل و نرده در چیست؟

بارزترین وجه تفاوت میان هندریل و نرده در شکل و نمای ظاهری آن ها می باشد. ما در هندریل ها شاهد حضور قدرتمند و شفاف صفحات شیشه ای و محکمی هستیم که فضایی بسیار چشمگیر و مدرن را رقم زده است. ترکیب مناسب و چشم نواز شیشه و آلومینیوم باعث برتری بی چون و چرای هندریل های امروزی شده است.

3.7/5 - (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در تلگرام Whatsapp chat
1 +