راه پله شیشه ای

پله شیشه ای دوبلکس با بهترین قیمت

پله شیشه ای دوبلکس در مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب با بهترین قیمت به فروش می رسد. راه پله و نرده های شیشه ای راه پله یکی از عناصر زیبایی بخش و در عین حال کاربردی در اماکن تجاری، اداری، خدماتی و مسکونی هستند. امروزه شیشه در شکل های متفاوتی مانند نمای ساختمانی، پارتیشن مدرن اداری شیشه ای، انواع پنجره ها، راه پله و نرده شیشه ای و غیره تولید می شود. استفاده از نرده های شیشه ای در راه پله ها که در بسیاری از اماکن مرسوم شده است. این المان شیشه ای از جمله خلاقیت ها در عصر مدرن معماری و طراحی داخلی محسوب می شود.

در واقع به منظور خاص کردن دکوراسیون از پارتیشن شیشه ای و راه پله شیشه ای استفاده می کنند. شفافیت، انعکاس نور به درون محیط، زیباسازی محیط، طراحی مدرن و متنوع از جمله ویژگی های شاخص این محصول به شمار می رود. علاوه بر آن استحکام، دوام و تحمل وزن های سنگین از دیگر مزایای استفاده از این مدل راه پله محسوب می شود. همچنین با ترکیب شیشه و یراق آلات میزان استحکام سازه چندین برابر خواهد شد. با توجه به مزایای این راه پله در ادامه به شرح مختصری درباره مشخصات، ویژگی ها و کاربردهای آن در اماکن مختلف می پردازیم.

قیمت راه پله شیشه ای سکوریت و حفاظ شیشه ای پله در مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب

قیمت راه پله شیشه ای سکوریت و حفاظ شیشه ای پله در مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب محصولات خود اعم از حفاظ شیشه ای راه پله و کرتین وال و غیره را با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور تولید می کند. به همین دلیل می توانید باکیفیت ترین محصولات آلومینیومی و شیشه ای را با قیمت مناسب از نگارین پنجره آفتاب خریداری کنید.

قیمت راه پله از جنس شیشه با توجه به وسعت پله ها و اندازه پروژه تعیین می شود. متریال به کار رفته در تولید این راه پله ها نیز نقش ویژه ای دارد. بررسی هزینه لازم برای راه پله شیشه ای متغیر است و باید توسط فرد متخصص محاسبه شود. محاسبه قیمت به مواردی همچون نوع شیشه مورد استفاده، نوع نرده، شکل و طراحی آن، تورم بازار و غیره بستگی دارد. از آنجا که راه پله ها از اماکن پر رفت و آمد هستند، باید در تهیه بهترین نوع آن دقت داشته باشید.

قیمت راه پله شیشه ای سکوریت و حفاظ شیشه ای پله

نکات مهم خرید و اجرای پله شیشه ای و نرده شیشه ای راه پله

دانستن نکات مهم خرید و اجرای پله شیشه ای و نرده شیشه ای راه پله منجر به خرید باکیفیت ترین محصول می شود. ویژگی های شاخص راه پله شیشه ای و پل شیشه ای می تواند نقشی مهم در معماری مدرن و زیباتر شدن محیط داخلی و خارجی داشته باشد. هنگام خرید حتما مواردی همچون استحکام، ماندگاری بالا، تعمیرپذیری، شستشوی آسان و فرایند نصب را بررسی کنید. اجرای این راه پله باید با دقت بالا انجام شود چرا که ممکن است سهل انگاری در نصب، در آینده خسارات جانی در پی داشته باشد. علاوه بر آن شفافیت شیشه باعث انعکاس نور شده که در روشنایی محیط موثر خواهد بود.
این نوع از راه پله در دو مدل سراسر شیشه ای یا ترکیبی از شیشه و نرده آلومینیومی تولید و عرضه می شود. ناگفته نماند که در ساخت و تولید راه پله های شیشه ای می توان از شیشه های رنگی نیز استفاده نمود. این امر جذابیت محیط را بیش از پیش افزایش می دهد. جنس شیشه به کار رفته در نرده راه پله شیشه ای از نوع بسیار مقاوم در برابر شکستن می باشد. با توجه به قیمت نرده شیشه ای راه پله استفاده از آن در اماکن اداری و خدماتی مقرون به صرفه است. همچنین با توجه به مزایایی که در بر دارد، محصول بسیار ایمن و ارزشمندی به شمار می رود.

تاثیر راه پله شیشه ای دوبلکس و گرد در دکوراسیون ساختمان های لوکس

تاثیر راه پله شیشه ای دوبلکس و گرد در دکوراسیون ساختمان های لوکس بسیار بالا بوده و منجر به شیک تر دیده شدن دکوراسیون می شود. به همین دلیل است که از نرده شیشه ای و پله گرد شیشه ای در تالارها و ویلاهای مسکونی چند طبقه به وفور استفاده می شود. شفافیت این محصول سبب شده تا تاثیر ویژه ای در معماری نوین داشته باشد. از طرفی حضور شیشه در بخش های مختلف خانه یا ساختمان لوکس باعث انتشار و گسترش نور می شود و محیط را دلبازتر نشان می دهد. قابل ذکر است که از نرده شیشه ای می توان به عنوان حفاظ در بالکن و یا تراس نیز بهره مند شد. مناسب ترین قیمت راه پله از جنس شیشه را می توان در شرکت های تولید کننده پیدا کرد. زیرا این محصولات را بدون واسطه به دست مشتری می رسانند و قیمت مقرون به صرفه تری دارند.

کاربرد نرده راه پله شیشه ای

ویژگی شیشه به کار رفته در راه پله شیشه ای

ویژگی شیشه به کار رفته در راه پله شیشه ای بسیار حائز اهمیت است، زیرا منجر به افزایش مقاومت شیشه راه پله می شود. جنس شیشه به کار رفته در این مدل نرده و راه پله از نوع نشکن است. به همین دلیل از استحکام قابل توجهی برخوردار هستند. علاوه بر آن شیشه ها در چنین محصولی و همینطور در نمای لامل دو جداره بوده و از نوع کریستالی شفاف می باشند. به همین دلیل می توان بر حسب سلیقه از شیشه های رنگی مات و یا براق نیز در ساخت آن استفاده کرد.

شیشه ها کاملا مقاوم بوده و مانع از سقوط وسایل و یا افراد می شود. به عبارتی مانند یک حفاظ ایمن و مطمئن عمل کرده و برای نصب و اجرای آن هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. در واقع می توان در هر موقعیت و شرایطی با توجه به اندازه محیط از این نوع راه پله و نرده همراه با مناسب ترین قیمت بهره مند شد.

موارد استفاده از نرده و حفاظ شیشه ای پله در اماکن اداری

موارد استفاده از نرده و حفاظ شیشه ای پله در اماکن اداری بستگی به طراحی دکوراسیون داخلی نیز دارد. امروزه طراحی ساختمان های مدرن ترکیبی از شیشه و آلومینیوم می باشد. زیرا طراحی هایی با استفاده از اسکای لایت و راه پله های شیشه ای به دلیل بزرگ تر نشان دادن فضا طرفداران بیشماری کسب کرده اند. در ساخت پنل های شیشه ای به کار رفته در نرده و حفاظ شیشه ای، از تکنولوژی نانو بهره گرفته شده است.

این تکنولوژی مانع جذب آلودگی و یا گرد و خاک می شود. همانطور که به آن اشاره شد، نرده های شیشه ای وظیفه محافظت از ساختمان های چند طبقه را دارند. علاوه بر آن در زیبایی شناسی محیط نیز نقش مهمی ایفا می کنند. ویژگی های شاخص این سازه این امکان را می دهد تا بتوانیم در محیط های مختلف عمومی و حتی در دکوراسیون خانه های لوکس از آن استفاده کنیم.

استفاده از نرده راه پله شیشه ای در اماکن اداری و خدماتی

مزایای استفاده از شیشه سکوریت راه پله

از مزایای استفاده از شیشه سکوریت راه پله می توانیم به مقاومت قابل توجه آن در برابر ضربه اشاره کنیم. این مدل شیشه چند برابر شیشه های معمولی از خود مقاومت نشان می دهد. شیشه های سکوریت راه پله تحت عملیات حرارتی و شیمیایی مختلف قرار می گیرند تا به این درجه از استحکام برسند. شیشه سکوریت در برابر حرارت های بالا و پایین نیز مقاومت مناسبی دارد. امروزه از المان های شیشه ای نظیر سقف شیشه ای به دلیل نمای زیبا و وسعت بخشی به محیط، بسیار زیاد استفاده می شود. راه پله های شیشه ای را می توان به عنوان حفاظ پله های خانه های دوبلکس استفاده کرد.
از جمله مزایای نرده شیشه ای می توان به مواردی مانند ایمنی محیط، پیشگیری از سقوط اشیا و افراد، ایجاد نمای زیبا و موثر، استحکام قابل توجه و ماندگاری طولانی مدت اشاره کرد. همچنین از مزایایی چون شستشو و نظافت آسان، هزینه مقرون به صرفه، نصب آسان و مواردی از این قبیل بهره مند است. امروزه با داشتن ترکیبی از راه پله و نرده شیشه ای فضایی بسیار مدرن و جذاب در محیط شکل می گیرد. قیمت شیشه سکوریت راه پله نیز به نسبت زیبایی و تاثیری که در محیط دارد، مناسب می باشد.

امتیاز دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در تلگرام Whatsapp chat
1 +