پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی و مقایسه آن با پنجره دوجداره آلومینیومی از نظر کیفیت و کارایی

پنجره یو پی وی سی و مقایسه آن با پنجره دوجداره آلومینیومی از نظر کیفیت و کارایی از بحث های رایجی است که همواره در میان صنعت گران و سازندگان و حتی معماران ساختمان ها جریان داشته است. بسیاری از افراد استفاده از قاب در و پنجره های آلومینیومی را قدیمی، کهنه و از مد افتاده می دانند. اما لازم است بدانید که قاب های آلومینیومی عصر حاضر با رویکردی جدید و بسیار مؤثرتر از پیش ساخته می شوند و مزایای زیادی به همراه دارند که نمی توان به سادگی از آن عبور کرد.
به همین خاطر در بحث های میان سازندگان و معماران همواره رقابتی بین پنجره های آلومینیومی و یو پی وی سی upvc وجود دارد، اینکه کدام یک بهتر از دیگری است و برای ساختمان به صرفه تر خواهد بود. ما نیز در این مقاله سعی خواهیم داشت تا این دو قاب پرکاربرد و محبوب را بررسی کنیم. این متن به شما کمک می کند تا تفکر سنتی درباره کهنه بودن قاب های پنجره آلومینیومی را از ذهن تان پاک کنید.
پنجره یو پی وی سی و مقایسه آن با پنجره آلومینیوم از نظر مناسب ترین قیمت و کیفیت جهت انتخاب بهترین گزینه توسط کارشناسان نگارین پنجره آفتاب انجام می شود.
پنجره یو پی وی سی و مقایسه تفاوت آن با پنجره آلومینیوم

تفاوت پنجره آلومینیوم و upvc

امروزه برای ساخت درب و پنجره از متریال متفاوتی استفاده می شود که همین امر باعث تفاوت پنجره آلومینیوم و upvc می شود. هر یک از متریال های مورد استفاده دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. رایج ترین متریال برای ساخت پروفیل های درب و پنجره، آلومینیوم و UPVC می باشد. این دو متریال دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به طور خلاصه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

آلومینیوم وزن سبکی دارد و به نسبت آهن، برای تولید درب و پنجره کاربردی تر می باشد.پروفیل های یو پی وی سی هم دارای وزن سبکی هستند و از نظر مقاومت در برابر حرارت بالا، نسبت به آلومینیوم انتخاب مناسب تری می باشد. هر دو متریال کاربردی هستند و باید به نوع نیازتان توجه داشته باشید و سپس درب و پنجره موردنظرتان را خریداری کنید.

تفاوت پنجره upvc و ترمال بریک

تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc در متریال و عوامل دیگری است که در ادامه با آن آشنا می شویم. متریال ترمال بریک در پنجره های آلومینیومی به کار برده می شود تا میزان عایق بودن پنجره افزایش یابد. آلومینیوم عایق سرما و گرما نمی باشد اما زمانی که تیغه پلی آمید در بین پروفیل قرار داده می شود، ارتباط جدار بیرونی با جدار داخلی قطع می شود. این امر همان ترمال بریک می باشد که پروفیل آلومینیوم عایق است.

پنجره های یو پی وی سی هم با توجه به مواد اولیه ای که دارند عایق سرما و گرما هستند. در نتیجه ترمال بریک و یو پی وی سی از نظر عایق بودن عملکردی مشابه دارند. در نتیجه تفاوت پنجره ترمال بریک با upvc در عایق بودن بسیار ناچیز است. هرچند که از نظر عایق بودن، پنجره های یو پی وی سی به نسبت پنجره های آلومینیوم و آلومینیوم ترمال بریک عملکردی بهتر دارند.

تفاوت پنجره upvc و ترمال بریک

فرق پنجره پی وی سی با آلومینیوم

UPVC یا همان پلی وینیل کلراید بدون پلاستیک از دهه 1980 تا کنون،انتخاب محبوبی برای قاب های پنجره بوده است. این فریم ها تا سالیان سال ماندگاری دارند و در مقایسه با پنجره های چوبی و آهنی دیرتر تخریب می شوند. اما در مقایسه فرق پنجره پی وی سی با آلومینیوم دارای مقاومت کمتری هستند. زیرا آلومینیوم یک فلز بسیار مقاوم در برابر پوسیدگی است و همین امر به معنی طول عمر زیاد محصولات آلومینیومی اعم از درب و پنجره آلومینیومی می باشد.

پنجره های آلومینیومی نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند و به دلیل کیفیت بسیار بالا، می توانند عمری بیش از 45 سال داشته باشند. پنجره های آلومینیومی دچار زنگ زدگی نمی شوند و انتخاب مناسبی برای نماهای ساختمانی و درب و پنجره می باشند.

مقایسه قیمت یو پی وی سی با آلومینیوم

زمانی که صحبت از قیمت در میان باشد با فاکتورهای بسیار زیادی مواجه می شود. شما میتوانید مقایسه قیمت یو پی وی سی با آلومینیوم را ابتدا انجام دهید سپس انتخاب به محصول مدنظرتان کنید. متریال مورد استفاده برای تولید درب و پنجره یو پی وی سی یکی از فاکتورهای اصلی تعیین قیمت می باشد ولی تنها فاکتور نیست. فاکتورهای دیگری اعم از ابعاد، نوع شیشه، یراق آلات، هزینه نصب، هزینه حمل و نقل و غیره نیز در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است.

به طور کلی هزینه ثابتی برای درب و پنجره وجود ندارد و هزینه های محصولات با توجه به ویژگی ها و مشخصات آن ها تعیین می شود. معمولا تمامی شرکت های تولید کننده دارای کاتالوگ هایی هستند که مشخصات محصولات را با قیمت دقیق آنها ذکر می کند. با مشاهده کاتالوگ، می توانید از مشخصات دقیق محصول مطلع شوید و با مقایسه کردن محصولات، درب و پنجره ای را انتخاب کنید که کارایی بیشتری برایتان دارد.

پنجره یو پی وی سی و مقایسه آن با پنجره آلومینیوم از نظر مناسب ترین قیمت و کیفیت جهت انتخاب بهترین گزینه توسط کارشناسان نگارین پنجره آفتاب انجام می شود.

مقایسه قیمت یو پی وی سی با آلومینیوم

درب آلومینیومی بهتر است یا یو پی وی سی

بسیاری از متقاضیان سوال می کنند که درب آلومینیومی بهتر است یا یو پی وی سی و یا پنجره آلومینیومی بهتر است یا upvc در پاسخ باید بگوییم که هر متریال دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. هنگامی که قصد خرید درب و پنجره دارید باید به کاربرد آن و ویژگی های مهمی که مدنظرتان است توجه کنید.

متریال یو پی وی سی با توجه به ترکیباتی که دارد به نسبت متریال آلومینیومی، مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و آتش دارد. همچنین یو پی وی سی هیچ نوع ماده شیمیایی تولید نمی کند ولی در فرآیند تولید آلومینیوم، مواد شیمیایی استفاده می شود که سرطان زا و خطرناک هستند. اما از نظر قدرت اتصال و انواع اتصالات، پنجره های آلومینیومی بسیار مقاوم تر از یو پی وی سی است و قدرت اتصال آنها به شدت بالا می باشد.

پنجره یو پی وی سی بهتر است یا آلومینیوم

انتخاب درب و پنجره به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد و ممکن است از خود بپرسید پنجره یو پی وی سی بهتر است یا آلومینیوم. زمانی که صحبت از بهترین است و می خواهیم این صف را به یکی محصول اختصاص دهیم به ویزگی های آن دقت می کنیم. از نظر برخی از افراد، پایین بودن قیمت بهترین ویژگی محسوب می شود و به محصولی که هزینه پایین تری دارد، علاقه نشان می دهند. اما برخی از خریداران به کیفیت ارزش بیشتری میدهند و به دنبال محصولی هستند که با توجه به کیفیت بالا قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد.

پنجره یو پی وی سی و پنجره آلومینیوم، دارای معایب و ویژگی هایی هستند. این معایب و ویژگی ها شامل میزان مقاومت، قیمت، ابعاد، تنوع رنگ، میزان تحمل فشار و غیره می باشد. در نتیجه هنگام خرید باید به ویژگی هایی که مدنظرتان است توجه داشته باشید. تا در نهایت درب و پنجره ای را خریداری کنید که با ویژگی ها و مشخصاتی که مدنظرتان است، مطابقت داشته باشد.

پنجره یو پی وی سی بهتر است یا آلومینیوم

پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc

اگر شما هم با سوالی چون پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc، مواجه می شوید باید بدانید که هر دو متریال، جزو پرفروش ترین متریال های درب و پنجره هستند. در واقع تفاوت این دو متریال بستگی به کارایی و انتظارات موردنظرتان دارد. در نتیجه انتخاب نهایی بستگی به نظر شخصی خریداران دارد.

پنجره یو پی وی سی دارای رنگ بندی متنوع ولی محدودی است، در صورتی که متریال آلومینیوم دارای رنگ بندی نامحدود و براقی می باشد. پنجره های upvc دارای ظاهر پلاستیکی هستند و برای نماهای خاص و شیک مناسب نیستند. هرچند که طرح چوب پنجره یو پی وی سی هم موجود می باشد اما بازهم از نظر بصری، جلوه خاصی ندارد. در صورتی که آلومینیوم، چشم اندازی بسیار زیبا دارد و جزو دکوراسیون مدرن و لاکچری برای ساختمان های شیک محسوب می شود.

تفاوت قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی با upvc

مقایسه تفاوت قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی با upvc بستگی به فاکتورهای متفاوتی دارد. در واقع هزینه در زمینه درب و پنجره بستگی به فاکتورهای زیادی اعم از ابعاد، اتصالات، یراق آلات، نصب و غیره دارد. هرچند که نوع متریال در تعیین هزینه نهایی بسیار مهم می باشد اما تنها فاکتور نیست و فاکتورهای دیگری هم در تعیین هزینه دخیل می باشند.

برای مطلع شدن از هزینه و تفاوت پنجره آلومینیوم و upvc و قیمت آن در ابتدا باید نوع درب و پنجره موردنظرتان را انتخاب کنید. سپس هزینه را با توجه به ابعاد مورد نیاز و هزینه حمل و نقل و نصب، جویا شوید. به طور معمول پنجره های یو پی وی سی دارای هزینه مناسب تری هستند اما ویژگی هایی که دارند در مقایسه با پنجره آلومینیوم کمتر می باشد. به همین دلیل در ابتدا نوع کارایی را مشخص کنید و با توجه به آن، درب و پنجره ای را خریداری کنید که بهترین کارایی را داشته باشد.

تفاوت قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی با upvc

مقایسه پنجره آلومینیوم و upvc در کیفیت

برای شروع بحث مقایسه پنجره آلومینیوم و upvc که پنجره یو پی وی سی بهتر است یا آلومینیوم لازم است که به بررسی مزایایی که هرکدام به همراه دارند بپردازیم و تصور کلی و درستی از کیفیت آلومینیوم و یو پی وی سی بدست آوریم. به همین منظور در پایین برای بررسی تفاوت آلومینیوم و upvc از نظر کیفیت، کاربردی ترین مزایایی که مورد انتظار است را قرار داده ایم تا به مقایسه آنها بپردازیم:

تفاوت پنجره آلومینیوم با یو پی وی سی در مقاومت

مقایسه تفاوت پنجره آلومینیوم با یو پی وی سی آلومینیوم با pvc از نظر رنگ و کیفیت جهت انتخاب بهترین گزینه با مناسب ترین قیمت توسط کارشناسان کارخانه نگارین پنجره آفتاب انجام میشود. در بیان تفاوت پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم از نظر مقاومت باید به این نکته اشاره کرد که میزان مقاومت و قدرت در انواع قاب در و پنجره های آلومینیومی چندین برابر پنجره های upvc است. زیرا پروفیل های آلومینیومی با روش اکسترود ساخته می شوند که باعث می شود سراسر سطح یکپارچه باشد.

در ضمن به هنگام نصب در و پنجره های آلومینیومی از فولادی با نام فیکسچر استفاده می کنند، اما در پنجره های یو پی وی سی به دلیل ساختاری که دارند به گرم کردن سطوح اکتفا می کنند. اما با گذشت زمان ممکن است لنگه های پنجره upvc از یکدیگر باز شوند و حالت استاندارد اولیه خود را از دست بدهند. این مسئله به دلیل تفاوت پنجره آلومینیوم و یو پی وی سی در برخی ابعاد آن ها است.

تفاوت پنجره آلومینیوم با یو پی وی سی در مقاومت

عایق بودن در برابر گرما و هوا

همه ما آلومینیوم را به عنوان ماده ای رسانای گرما می شناسیم و شاید به همین دلیل در گذشته آلومینیوم ها کمتر مورد استفاده قرار می گرفتند. اما فناوری جدید باعث بهینه سازی و عایق بندی آلومینیوم شد به گونه ای که پنجره های ترمال بریک آلومینیومی سرآمد این ماجرا هستند. پنجره های ترمال بریک از نوعی ماده عایق حرارت استفاده می کنند که آنها را در برابر ورود گرما بسیار مقاوم می‌کند. این نسل جدید از پنجره های ترمال بریک در عایق بندی هیچ چیزی کم‌تر از پنجره های upvc ندارند.

مقایسه فرق پنجره آلومینیوم و upvc در قابلیت اشتعال

نسل جدید از قاب های آلومینیومی در برابر آتش بسیار مقاوم هستند و به طوری که آنها را ضد اشتغال می نامند. در بررسی فرق پنجره آلومینیوم و upvc از جمله مهمترین ویژگی های آلومینیوم مقاومت در برابر آتش سوزی است. این قاب ها در دماهایی بالای 200 درجه ممکن است که دچار سوختگی پوشش رنگی خود شوند که به راحتی قابل ترمیم است. در مقابل پنجره های upvc در دماهای زیاد قابل اشتعال هستند. اما برای مقایسه آنها بهتر است به جنس ماده سازننده آن و نحوه‌ی نصب نیز توجه داشت.

مقایسه فرق پنجره آلومینیوم و upvc در قابلیت اشتعال

تفاوت آلومینیوم و upvc از نظر عایق صدا

مسئله عایق صدا بودن یکی از مواردی است که مشتریان را به استفاده از این دو قاب در و پنجره سوق می دهد. هردوی این قاب ها از مقاومت خوبی در برابر ورود صدا برخوردارند و تفاوت آلومینیوم و upvc از این نظر صفر است. هرچند لازم است بدانید نوع شیشه استفاده شده به عنوان پنجره عامل بسیار مهم تری برای عایق صوتی است، به همین خاطر بهتر است از شیشه های دو جداره استفاده شود.

تفاوت پنجره دوجداره آلومینیومی با upvc در ماندگاری و دوام

عامل مهم دیگری که در تفاوت پنجره دوجداره آلومینیومی با upvc بسیار به چشم می آید میزان دوام این دو قاب هستند. قاب های upvc در برابر پوسیده شدن بسیار با دوام هستند و از عمر طولانی تا 30 سال برخوردارند. در ضمن نگهداری از آنها نیز آسان است. اما در مقابل، قاب های پنجره دوجداره آلومینیومی به راحتی تا بیشتر از 50 سال دوام دارند. دلیل این اتفاق کیفیت مواد سازنده آنهاست. همچنین این قاب ها دارای خاصیت ضد‌ زنگ زدگی هستند و نگهداری از آنها نیز بسیار آسان است. اکنون که تا حدودی به تفاوت آلومینیوم و یو پی وی سی  upvc پی بردیم بهتر است به بخش تفاوت های زیبایی آنها بپردازیم.

تفاوت پنجره دوجداره آلومینیومی با upvc در ماندگاری و دوام

تفاوت پنجره آلومینیومی با upvc در رنگ

رنگها تاثیر بسیار زیادی در زیباتر نشان دادن خانه و یا محل کار دارند. یکی از مزایایی که در تفاوت پنجره آلومینیومی با upvc می توان به آن پی برد این است که تنوع رنگی پنجره آلومینیومی بسیار زیاد است. به گونه ای که شما به راحتی می توانید قاب های پنجره آلومینیومی را در بیش از ۴۰ رنگ متفاوت در بازار ببینید و تهیه کنید. علاوه بر آن بهتر است قاب های آنادایز شده را نیز فراموش نکنیم. این ها از مواردی است که در تفاوت پنجره آلومینیومی با upvc یو پی وی سی کفه ترازو را به سمت آلومینیوم سنگین میکند؛ زیرا در قاب های upvc گزینه های شما تنها به انتخاب رنگ سفید منجر می شود.

در ضمن عامل دیگری که انتخاب مشتریان را در انتخاب قاب های پنجره آلومینیومی مصمم تر می کند نازک بودن این قاب ها در مقابل upvc است. این قاب های نازک ظاهری لوکس و تمیز را به همراه دارند. در و پنجره های آلومینیومی ظاهری بسیار مدرن و بروز دارند. در ضمن نازک بودن قاب های پنجره آلومینیومی تاثیری در مقدار مقاومت آنها نگذاشته است. در مقابل پنجره های حجیم upvc یو پی وی سی دارای ظاهری پلاستیکی هستند که در مقابل پنجره های آلومینیومی چندان جذاب به نظر نمی رسند.
و اکنون به آخرین بخش از تفاوت آلومینیوم و پو پی وی سی می‌پردازیم.

تفاوت پنجره آلومینیومی با upvc در رنگ

مقایسه تفاوت قیمت پنجره آلومینیومی با upvc

یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب میان قاب های در و پنجره آلومینیومی و upvc بحث قیمت و تفاوت پنجره آلومینیوم با یو پی وی سی است که با یکدیگر دارند. همان طور که می دانید بحث قیمت به عواملی نظیر عملکرد و مواد سازنده بستگی دارد. در ادامه با مقایسه تفاوت قیمت پنجره آلومینیومی با upvc یو پی وی سی، می توان بهترین گزینه را انتخاب کرد. باید گفت که قاب های پنجره آلومینیومی از قیمت بالاتری نسبت به قاب های upvc یو پی وی سی برخوردارند، اما باید این را نیز در نظر گرفت که مواد سازنده آنها نیز گران تر از upvc هاست.

و همین عامل باعث کیفیت بالای قاب های پنجره آلومینیومی، دوام بیشتر و ساختار محکم تر آنها می شود. باید این را در نظر گرفت که خرید قاب های پنجره آلومینیومی در بلند مدت مقرون به صرفه تر از قاب های upvc یو پی وی سی خواهد بود. کارشناسان کارخانه نگارین پنجره آفتاب آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان حضوری و غیرحضوری، محاسبه قیمت و ارائه پیشنهادات متناسب با نیاز شما هستند. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

پنجره یو پی وی سی و مقایسه آن با پنجره آلومینیوم از نظر مناسب ترین قیمت و کیفیت جهت انتخاب بهترین گزینه توسط کارشناسان نگارین پنجره آفتاب انجام می شود.

پنجره یو پی وی سی بهتره یا آلومینیومی

بسیاری از کارفرمایان سوال می کنند که انتخاب پنجره یو پی وی سی بهتره یا آلومینیوم تا پنجره طول عمر مفید و طولانی داشته باشید. بارزترین تفاوت و فرق پنجره آلومینیوم و upvc متریال اولیه برای تولید می باشد. پنجره های آلومینیومی از فلز آلومینیوم ساخته می شوند در صورتی که پنجره های یو پی وی سی نوعی پلاستیک فشرده می باشد. هر دو پنجره از رایج ترین مدل های موجود در بازار هستند و کارفرما با توجه به نیاز پروژه باید پنجره مورد نظر را انتخاب کند. فرق پی وی سی با یو پی وی سی نیز از نظر دوام و کیفیت می باشد. برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با فرق پنجره پی وی سی با یو پی وی سی و آلومینیومی می توانید با کارشناسان گنجره آفتاب تماس بگیرید. نمای ساختمان اعم از نمای لامل، نمای شیشه ای و نمای کرتین وال و استفاده از پنجره و تجهیزات اصلی با کیفیت، در دوام دکوراسیون خارجی بسیار مهم است. به همین دلیل هنگام دکوراسیون به فاکتورهایی چون طول و عرض استاندارد پنجره در معماری ساختمان و تحمل وزن نمای ساختمان توجه داشته باشید.

درب و پنجره های یو پی وی سی

درب و پنجره های یو پی وی سی به دلیل کیفیت و هزینه مناسبی که دارند برای ساختمان های مسکونی و تجاری مناسب می باشد. بسیاری از کارفرمایان سوال می کنند که پنجره آلومینیومی بهتر است یا upvc ؟ در پاسخ باید بگوییم که هر دو پنجره از متریال های متفاوتی ساخته شده اند و به دلیل متفاوت بودن مواد اولیه سازنده دارای تفاوت هایی هستند. برای مشاهده عکس پنجره یو پی وی سی، در و پنجره پی وی سی و پنجره آلومینیومی می توانید کاتالوگ مجتمع صنعتی پنجره آفتاب را بررسی کنید. پنجره آلومینیومی معمولا به راحتی تمیز می شود و بهتر است هر 3 الی 4 ماه نسبت به تمیز کردن پنجره ها اقدام نمایید. برای تميز كردن پنجره آلومينيوم قدیمی می توانید از ترکیب آب و صابون گرم و یک پارچه که از مواد میکروفیبر ساخته شده باشد، استفاده نمایید.

عکس پنجره یو پی وی سی

عکس پنجره یو پی وی سی و انواع فریم پنجره یو پی وی سی را می توانید در سایت پنجره آفتاب مشاهده نمایید. درب و پنجره های یو پی وی سی به دلیل دوام و انعطاف پذیری انتخاب مناسبی برای دکوراسیون نمای ساختمانی باشد. در نتیجه اگر بخواهیم بگویم که پنجره آلومینیومی بهتر است یا upvc باید به نیاز و بودجه پروژه توجه داشته باشیم. در و پنجره پی وی سی و پنجره دوجداره آلومینیومی از رایج ترین انتخاب های کارفرمایان برای درب و پنجره ساختمان می باشند. برای کسب اطلاعات درباره پنجره پیویسی، نماهای ساختمانی چون کرتین وال و انواع درب و پنجره های آلومینیومی ساختمانی می توانید با کارشناسان نگارین پنجره آفتاب تماس بگیرید. انتخاب درب و پنجره علاوه بر تهویه هوا، ارتباط مستقیمی با امنیت ساختمان دارد. به همین دلیل در انتخاب درب و پنجره، نهایت دقت را به کار گیرید.

فرق پی وی سی پنجره با یو پی وی سی

فرق پی وی سی پنجره با یو پی وی سی در بهینه سازی مواد اولیه ساخت می باشد. ماده سازنده یو پی وی سی یکی از انواع پلاستیک های سخت و فشرده می باشد. این ماده به دلیل وزن سبک و قابلیت بازیافت و استفاده مجدد، سهم بسیاری از درب و پنجره های صنعت ساختمان سازی را به خود اختصاص داده است. پی وی سی پنجره را می توانید با توجه به نیاز پروژه تان انتخاب نمایید. زیرا این پنجره تنوع رنگ و پروفیل بسیاری دارد. اگر شما هم نسبت به انتخاب پنجره دوجداره آلومینیوم یا یو پی وی سی دچار تردید هستید و با سوالی چون پنجره آلومینیوم بهتره یا پی وی سی مواجه هستید، بهتر است با یک کارشناس مشورت نمایید. امروزه تنوع مواد اولیه و تکنولوژی های متنوع در صنعت ساختمان سازی بسیار گسترده می باشد. یکی از رایج ترین مواد اولیه برای ساخت درب و پنجره، آلومینیوم و درب و پنجره ترمال بریک می باشد. اما با توجه به مزیت یو پی وی سی، آلومینیوم و یو پی وی سی در کنار هم بیشتر سهم بازار را تصاحب کرده اند. upvc از مواد اولیه ساخت pvc تولید می شود اما تفاوت پی وی سی و یو پی وی سی در افزودن مواد ترکیباتی جدید برای ساخت پروفیل بهینه می باشد.

قاب و رنگ پنجره پی وی سی

قاب و رنگ پنجره پی وی سی بسیار متنوع می باشد. برای مشاهده عکس پنجره پی وی سی می توانید کاتالوگ های شرکت تولید کننده مدنظرتان را بررسی کنید. متریال های متفاوتی برای ساخت درب و پنجره در ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد. آلومینیوم و پی وی سی پنجره و درب از رایج ترین متریال های مورد استفاده در صنعت ساخت درب و پنجره می باشد. نمای خارجی که برای ساختمان خود بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا نمای خارجی علاوه بر زیبایی منجر به افزایش ایمنی ساختمان نیز می شود. اگر نیاز به کسب اطلاعات درباره نمای آلومینیومی و نمای خارجی یو پی وی سی و انواع نماهای ساختمانی مقاوم دارید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. هر رنگی را نمی توان برای اجرا و تغییر رنگ قاب پنجره پی وی سی و پنجره یو پی وی سی استفاده کرد. اما شرکت های تولید کننده با استفاده از رنگ پنجره پی وی سی مخصوص، می توانند پنجره های رنگی زیبا با قابلیت کاربری فوق العاده را تولید نمایند.

تفاوت پنجره آلومینیوم و upvc

همانطور که در مطالب قبلی ذکر کردم عمده ترین تفاوت پنجره آلومینیوم و upvc مرتبط با مواد اولیه ای است که برای ساخت آن ها استفاده می شود. در نتیجه متفاوت بودن متریال اولیه ساخته منجر به تفاوت پنجره upvc با آلومینیوم می شود. برای خرید انواع پنجره آلومینیومی و نماهای ساختمانی مدرن و شیک می توانید به مجموعه حرفه ای نگارین پنجره آفتاب اعتماد کنید. یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین هزینه، نوع مواد اولیه و کیفیت می باشد. به همین دلیل هنگام مقایسه قیمت پنجره آلومینیوم و upvc باید به این نکته توجه داشته باشید که متفاوت بودن متریال اولیه منجر به تفاوت کیفیت و تفاوت هزینه می شود. برای اطلاعات بیشتر درباره هزینه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب در راستای کمک به انتخاب راحت تر مشتریان، امکان ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید را فراهم کرده است.
مقایسه قیمت پنجره آلومینیوم و upvc
هنگام مقایسه قیمت پنجره آلومینیوم و upvc باید به متفاوت بودن متریال اولیه این دو نوع پنجره توجه داشته باشید. عمده ترین فرق پنجره آلومینیوم و upvc مرتبط با مواد اولیه سازنده می باشد. درب و پنجره یو پی وی سی از نوعی پلاستیک فشرده تولید می شوند. اما درب و پنجره های آلومینیوم از فلز آلومینیوم ساخته می شود. به همین دلیل تفاوت پنجره دوجداره آلومینیومی با upvc در متریال اولیه می باشد. در پنجره پی وی سی دارای عمر طولانی می باشد. اما در و پنجره های آلومینیومی به دلیل مقاومت بالای فلز آلومینیوم، دوام بیشتری دارند.

بررسی برخی سوالات رایج درباره ی تفاوت پنجره آلومینیومی با upvc

مقایسه میان پنجره های آلومینيومی و UPVC همواره یکی از مهم ترین قیاس ها در دنیای پنجره ها به شمار رفته است. چهارچوب‌های UPVC یک قاب کلفت‌تر و ضخیم‌تر است که باعث کاهش سطح شیشه پنجره یا در می‌شود. آلومینیوم شیک‌تر و نازک‌تر به نظر می‌رسد و فضای بیشتری از شیشه را آزاد گذاشته و در نتیجه نور بیشتری به اتاق می‌دهد.

پنجره‌های آلومینیومی در برابر زنگ زدگی مقاوم بوده و در برابر آب و هوا مقاوم هستند و در اثر حرارت متورم نمی شوند و ترک نمی خورند. پنجره‌های آلومینیومی هم مانند ورق پانچ متال به دلیل ویژگی متنوعشان در ترکیب زیبایی شناسی با عملکرد، به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. شرکت نگارین پنجره آفتاب با بیش از نیم قرن تجربه و تولید در زمینه آلومینیوم، آماده است تا در با ارائه کارشناسان خود، شما را در یافتن طرح مورد نیازتان راهنمایی کنند. در این بخش به پاسخ برخی سوال متداول پرداخته ایم:

پنجره آلومینیوم برای منزل مسکونی بهتر است یا upvc؟

به دلیل عایق بودن در برابر سرما و گرما، جلوگیری از اشتعال، عایق صدا بودن، تنوع در رنگ و ماندگاری و دوام، استفاده از پنجره‌های آلومینیومی بهتر است و توصیه می‌شود. شرکت نگارین پنجره آفتاب ضمن سال‌ها تجربه در زمین تولید آلومینیوم در این زمینه همراه شما خواهد بود.

بین پنجره آلومینیومی و upvc کدامیک عایق سرمای بهتری است؟

فناوری جدید باعث بهینه سازی و عایق بندی آلومینیوم شده است؛ به گونه ای که پنجره های ترمال بریک آلومینیومی سرآمد این ماجرا هستند. پنجره های ترمال بریک از نوعی ماده عایق حرارت استفاده می کنند که آنها را در برابر ورود گرما بسیار مقاوم می‌کند. این نسل جدید از پنجره های ترمال بریک در عایق بندی یک سر و گردن بالاتر از پنجره های upvc هستند.

چرا پنجره های آلومینیومی عرق می کنند؟

وقتی صحبت از قاب پنجره‌های آلومینیومی می‌شود، تعریق پنجره ها یک اتفاق طبیعی محسوب می‌شود؛ زیرا آلومینیوم فلزی است که گرما و سرما را به راحتی منتقل می‌کند. با تماس هوای گرم داخل با قاب‌های سرد پنجره، افت دما باعث آزاد شدن رطوبت می‌شود. البته با استفاده از فناوری ترمال بریک، این انتقال دما و رطوبت به صفر رسیده است.

آیا پنجره های آلومینیومی و upvc مقاومت کافی را دارند؟

در بیان تفاوت پنجره آلومینیوم با یو پی وی سی upvc از نظر مقاومت باید به این نکته اشاره کرد که میزان مقاومت و قدرت در انواع قاب در و پنجره های آلومینیومی چندین برابر پنجره های upvc است. زیرا پروفیل های آلومینیومی با روش اکسترود ساخته می شوند که باعث می شود سراسر سطح یکپارچه باشد.

بین پنجره آلومینیومی و upvc کدامیک مدرن ترند؟

پنجره آلومینیومی از دیرباز وجود داشته و UPVC به طی چند دهه اخیر وارد بازار شده است. اما با تغییرات و پیشرفت ‌هایی که در زمینه تولید و طراحی آلومینیوم به وجود آمده، اکنون پنجره ‌های آلومینیومی ظاهری مدرن ‌تر و با کیفیت ‌تر ارائه می‌دهند.

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در تلگرام Whatsapp chat
1 +