کرتین وال

کرتین وال فریم لس مدرن با قیمت مناسب در نگارین پنجره آفتاب

کرتین وال فریم لس مدرن با قیمت مناسب در نگارین پنجره آفتاب از جذاب ترین نماهای دیواری میباشد که امروزه در بسیاری از ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. در دنیای امروزی، معماران و طراحان ساختمانی به خوبی از اهمیت نمای ظاهری سازه ها، اعم از تجاری یا مسکونی بودنشان، آگاهند و زمان بسیاری صرف طراحی آن میکنند. زیرا همان طور که میدانید اولین چیزی که در برخورد با ساختمان ها به چشم می آید، نما و پوسته ظاهری آن ها میباشد. یک ساختمان با ظاهر و رخ زیبا میتواند بازخوردهای فوق العاده ای را در مردمان ایجاد کند. به همین خاطر در دنیای مدرن امروزی ظاهر و نمای ساختمانی به اهمیتی برابر با استحکام و ماندگاری آن دست یافته است.

نمای کرتین وال یکی از نماهای مدرن و بسیار جذاب ساختمانی میباشد که جلوه ویژه ای به سازه ها میبخشد. این نماهای سراسر شیشه ای میتوانند مانند الماسی در شهر بدرخشند و ارزش و اهمیت بسیاری به ساختمان اضافه کنند. مجموعه نگارین پنجره آفتاب با برخورداری از متخصصین معماری و دستگاه های پیشرفته و مدرن از معدود شرکت هایی به شمار میرود که به صورت اختصاصی در حوزه نمای ساختمانی و سیستم های معماری آلومینیوم فعالیت میکند. نماهای سراسر شیشه ای میتوانند روح تازه ای به ساختمان ببخشند. به همین خاطر چنانچه به این نماها علاقه مند هستید، با استفاده از نگارین پنجره آفتاب، بهترین ها را برای خود انتخاب کنید.

کرتین وال فریم لس با بهترین کیفیت و دقت در انواع مختلف در کارخانه نگارین پنجره آفتاب با قیمت مقرون بصرفه قابل سفارش است.

کرتین وال چیست؟

یکی از متداول ترین سوالات در خصوص نماهای ساختمانی این است: نمای کرتین وال چیست؟
این نماها از آن جهت به دیوار پرده ای شیشه ای (Curtain Wall) مشهور شده اند که دارای ظاهری تماماً شیشه ای میباشند. همچنین این نماها از مدرن ترین سبک های مورد استفاده در پوسته و ظاهر ساختمانی میباشند. این نماها دارای ساختاری خود ایستا میباشند. ساختار خود ایستا بدین صورت میباشد که تمامی وزن شیشه بر روی سازه و ساختمان بندی آن قرار میگیرد و به هیچ عنوان بار اضافی به خود ساختمان وارد نمیشود. بدین ترتیب ساختمان ها علاوه بر زیبایی، از امنیت و مقاومت قابل توجهی نیز برخوردار میشوند. در این جا لازم به بیان اهمیت استفاده از مرغوب ترین یراق آلات آلومینیوم درب و پنجره از سوی نگارین پنجره آفتاب میباشیم. تمامی سازه های این مجموعه دارای مقاومت و ماندگاری طولانی مدت هستند و به هیچ عنوان مشکلی برای صاحبانشان ایجاد نمیکنند.

کرتین وال چیست

اجرای نمای کرتن وال در تهران

مجموعه نگارین پنجره آفتاب، سالیان سال است که به صورت تخصصی در حوزه ساختمانی و آلومینیوم فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از بروز ترین الگوهای اروپایی و مرغوب ترین مواد اولیه همواره در تلاش است تا بهترین ها را برای مشتریان خود حاضر و آماده کند. از محبوب ترین سفارشات این شرکت میتوان به نمای کرتین وال و پنجره آلوود اشاره کرد.

قیمت کرتین وال

کرتین وال نمایی خارجی یک ساختمان است و در دسته نماهای بسیار جذاب برای ساختمان قرار می گیرد. نمای تمام ساختمان و منازل منجر به افزایش جذابیت ظاهری منزل یا مجتمع اداری می شود. همچنین داشتن نمایی جذاب باعث شناخته شدن مجموعه های ساختمانی هم می شود. در نتیجه انتخاب یک نمای جذاب برای ساختمان بسیار مهم است.

کرتین وال که در اصطلاح لغوی به معنای دیوار پرده ای می باشد، به عنوان یکی از نماهای مدرن و امروزی شناخته می شود. این نماها دارای انواع مختلفی هستند و در ابعاد مختلفی اجرا می شوند. به همین دلیل قیمت ثابتی برای این نما وجود ندارد و برای مطلع شدن از هزینه باید به سایت و مراکز معتبر تولیدکنندگان مراجعه کنید.

کرتین وال فریم لس با بهترین کیفیت و دقت در انواع مختلف در کارخانه نگارین پنجره آفتاب با قیمت مقرون بصرفه قابل سفارش است.

قیمت کرتين والشیشه کرتین وال

کراتین وال نوعی نمای شیشه ای است که به عنوان یک دیوار غیر سازه ای هم شناخته می شود. غیر سازه ای بودن نما بدین معنا است که این سیستم دیواری وزن هیچ یک از بخش های ساختمان را تحمل نمی کند و با نوعی پیچ یا جوش به ساختار ساختمان متصل می شود.

برخی از افراد فکر می کنند که این نوع از نما، فشار بسیار زیادی دارد و وزن زیادی را به ساختمان تحمیل می کند. اما نکته کرتین وال در همین امر است. این نوع از نمای شیشه ای، ساختاری کاملا خود ایستا دارد و به اجزای دیگر ساختمان هیچ فشاری وارد نمی کند. در واقع هر نیرویی به دیواره های این سازه وارد شود، از طریق خط کف به ساختمان منتقل شده و فشاری بر روی شیشه یا اصل ساختمان وجود ندارد.

سیستم کرتین وال

کرتين وال نوعی دیوار ساختمان با ظاهری شفاف و شیشه ای است که در برابر اثرات نیروهایی محیطی مانند باد، فقط برای تحمل وزن خود مقاومت دارد. این امر به دلیل کمک به یکپارچگی ساختمان نیست. کرتین وال نمایی خود ایستا است که عملکرد کاملا جداگانه ای از سازه اصلی ساختمان دارد.

کرتين وال ها از نظر سیستم به دو دسته سیستم کرتين وال استیک و سیستم کرتین وال یونیتایز تقسیم می شوند. هرچند که این نماهای شیشه ای بر اساس تیپ ساختار هم به دسته بندی های متفاوتی از جمله سیستم کرتين وال فیس کپ Face Cap، سیستم کرتين وال فریم لس Frameless ، H&L یا (FaceCap+Frameless) و SG یا Structural Glazing تقسیم می شوند. سیستم SG با نام Semi Unitize Curtain Wall System یا سیستم سمی یونیتایز کرتين وال هم شناخته می شود.

سیستم کرتين والپروفیل کرتین وال

پروفیل کرتین وال معمولا دارای پوشش آلومینیومی می باشد و به دلیل ویژگی هایی معماری بسیاری که دارد، در ساختمان های تجاری مرتفع استفاده می شود. این پوشش ها که اغلب شامل فریم های آلومینیومی هستند. به همراه مصالح صنعتی گوناگون اعم از شیشه، پانل های کامپوزیت آلومینیومی، سرامیک، سنگ مرمر و غیره بر روی نما نصب می شوند. پروفیل کرتين وال مورد استفاده در نماها و سازهای ساختمانی دارای ویژگی هایی اعم از عایق حرارتی، عایق رطوبت، عایق صدا می باشد. همچنین این پوشش ها دارای وزن بسیار سبکی هستند.
ابعاد پروفیل کرتين وال متنوع می باشد و بستگی به محاسبات فشار باد و ارتفاع سازه ها دارد. از رایج ترین ابعاد پروفیل کرتين وال میتوانیم به پروفیل کرتین وال قاب 60 یا 50 میلی متری، پروفیل کرتين وال قاب فریم لس 50 یا 60 میلیمتری و پروفیل کرتين وال قاب فریم لس 50 یا 60 میلیمتری تایپ اس اشاره کنیم.

انواع کرتین وال

دیتیل کرتين وال با توجه به هر پروژه ای متفاوت است. زیرا در اجرای پروژه های کراتین وال باید به اجزا و موارد خاصی اشاره داشته باشیم که هر یک تعیین کننده ویژگی های کراتین وال خواهند بود. مشخصات فنی و دیتیل این نماهای ساختمانی بسیار جذاب براساس سیستم کرتین وال، نوع تیپ ساختار و کاربرد کراتین وال متفاوت است. در هر پروژه ای با توجه به کاربرد این دیواره های شیشه ای، باید از مشخصات فنی منحصر به فردی استفاده شود.

این دیواره های شیشه ای شامل چهار کاربرد اصلی می باشند. نمای ساختمان، انواع پنجره و در های شیشه ای، سقف های شیشه ای و پارتیشن ها از مهم ترین موارد کاربرد کراتین وال ها هستند. در واقع چهار مورد ذکر شده، چهار زمینه بسیار کاربردی در صنایع کشور هستند و تقریبا تمامی صنایع را در بر می گیرند.

انواع کرتین والمزایای کرتین وال

نماهای کرتین وال به دلیل وزن پایین ساختار و به حداقل رساندن بار مرده ی کل ساختمان بسیار کاربردی هستند.همچنین این سازها دارای عایق بندی کامل و بدون نشست صورتی، رطوبتی و حرارتی می باشند.

کراتین وال ها دارای انواع مختلفی هستند و قابلیت نصب مدل های متنوع اعم از بازشو، بر روی این سیستم ها قابل اجرا است. قابلیت ترکیب ساده ی سیستم با دیگر سیستم های پوشش دهنده نما و کیفیت بالای قطعات سازه از دیگر مزیت های کرتين وال می باشد.

اجرای نمای کرتین وال با سرعت انجام می شود و به دلیل ساختاری که این نما دارد، سطح میزان نوری که به ساختمان وارد می شود به طرز چشمگیری افزایش می یابد. با استفاده از نمای کرتیل وال، علاوه بر مزایای بسیاری که ذکر کرده ایم، از زیبایی و شکوه بخشیدن جلوه های ظاهری مدرن در روز و شب به ساختمان و مجموعه های اداری تان هم بهره مند خواهید شد.

تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس

دو نمای شیشه ای کرتین وال و نمای شیشه ای فریم لس، دارای شباهت ها و تفاوت هایی می باشند. تفاوت این دو نما شامل ساختار نصب، میزان استفاده از پروفیل آهنی، میزان استفاده از پروفیل آلومینیومی، ابعاد شیشه، مقاوت، هزینه اجرا و دیده نشدن فریم می باشد.
معمولا نمای کرتين وال به نسبت نمای فریم لس مقاومت بیشتری دارد ولی فریم در نمای فریم لس دیده نمی شود و این امر برای برخی از مشتریان، جلوه زیباتری دارد. هرچند که نمای فریم لس محدودیت بیشتری در ابعاد شیشه دارد ولی نمای کرتین وال در هر نوع ابعادی قابل اجرا می باشد. این دو نما از نظر نوع شیشه، چسب و لاستیک جهت آب بندی با یکدیگر شباهت دارند و نوع شیشه ای که در هر دو نما استفاده می شود، می تواند یکسان باشد.

تفاوت نمای کرتين وال و فریم لس

ویژگی نمای کرتینوال

از مهم ترین ویژگی های درخور توجه این نماهای شیشه ای، باید به عایق بودن آن ها در برابر حرارت، رطوبت و صوت اشاره کرد. با نصب نماهای کرتین وال میتوانید بهینه شدن میزان دمای محیط و نور دریافتی را مشاهده کنید و به طور قابل توجهی از مصرف انرژی الکتریسته بکاهید. از دیگر ویژگی های نمای کرتین وال باید به سبک بودن آن ها اشاره کرد. سبک بودن این سازه ها نه تنها امکان حمل و نقل را ساده و آسان میسازد، بلکه سرعت نصب آن ها را نیز افزایش میدهد. نماهای دیوار شیشه ای دارای مقاومت بالایی در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله میباشند. زیرا شیشه های نما به جای نصب بر روی ساختمان، بر روی سازه کرتين وال نصب میشوند. بدین طریق فشار وزن وارد شده به ساختمان کاهش میباید و در برابر زلزله مقاومت بیشتری از خود نشان میدهد.

ویژگی نمای کرتینوال

دیوار کرتین وال معروف ترین نمای ساختمانی حال حاضر دنیا می باشد. این نما که دارای پوششی سراسر شیشه ای می باشد، می تواند به آسانی توجه هر فردی را به سمت خود جلب نماید. همان طور که می دانید در دنیای امروزی ظاهر ساختمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند، نمای دیوارهای کرتین وال قادر است تا این وظیفه را به نحو احسن به انجام برساند.
نگارین پنجره آفتاب مجتمعی پیشرفته می باشد که از بخش های تولیدی و خدماتی متنوعی تشکیل شده است. این مجتمع در کنار تولید محصولات آلومینیومی به انجام خدمات و فعالیت های آلومینیومی نظیر سوراخکاری آلومینیوم، خمکاری، تولید انواع هندریل و غیره نیز می پردازد.
دیوار کرتین وال این مجتمع دارای بالاترین ضریب ایمنی و کیفیت در ایران می باشد.

انواع دیوار کرتین وال

نحوه تولید و اجرای دیوارهای کرتین وال متفاوت از یکدیگر است. در واقع هرکدام از انواع این سازه ها یک سری ویژگی های مشخص و ثابت دارند، اما از لحاظ نمای ظاهری و نحوه نصب دارای تفاوت هایی با یکدیگر هستند. به طور کلی سیستم های اجرای نمای کرتین وال به 3 صورت زیر است:
1. فیس کپ
2. فریم لس
3. یو چنل
هرکدام از این نماها قادرند تا ساختمان را در برابر گرما و سرمای هوا عایق بندی کنند، به تهویه مناسب ساختمان کمک کنند و ظاهر نوینی به بدنه ساختمان ببخشند.
شرکت نگارین پنجره آفتاب با انجام برشکاری آلومینیوم حرفه ای و نقش پردازی تخصصی زیباترین دیوار کرتین وال را برای شما ایجاد خواهد کرد.

روش های اجرای دیوار کرتين وال

روش های اجرای دیوار کرتین وال از یکدیگر متفاوت هستند. به همین منظور پیشنهاد می شود که وظیفه اجرای این نماها را تنها به متخصصین این شغل واگذار نمایید. یکی از روش های معتبر و ساده اجرای کرتین وال، استیک نام دارد. در این روش که به روش کارگاهی شهرت دارد، ابتدا اعضای عمودی و سپس افقی نصب می گردند و به صورت تناوبی پیش می روند.

روش های اجرای دیوار کرتين والپنجره کرتین وال

کرتین وال پنجره درخور کسانی است که زیبایی، شکوه و جلال را برای خود پسندیده اند. پنجره های کرتین وال به دلیل قدرت جذب بسیار بالایی که دارند به سرعت در نظر بینندگان می نشینند و آن ها را مجذوب خود می سازند. امروزه بسیاری از معماران و طراحان ساختمانی به استفاده از لوازمی شیک و منجصر به فرد روی آورده اند، به عنوان مثال پنجره های سقفی اسکای لایت نمونه بسیار موفقی در این زمینه می باشند. پنجره کرتين وال نیز به دلیل ظاهر جذاب و منحصر به فرد خود به سرعت نظر این افراد را جلب کرده است، کما اینکه کارایی و نگه داری آسان آن خود نیز دلیل دیگری بر رضایتمندی شده است.

پنجره کرتین وال با استفاده همزمان از پروفیل آلومینیومی و شیشه سکوریت تاثیر بسیار زیادی بر شمایل کلی ساختمان ها گذاشته است. این پنجره ها مناسب ترین گزینه برای ساختمان های مرتفع می باشند، زیرا نمای سرتاسر شیشه ای همان چیزی ست که ساختمان ها را به نگین درخشان سطح شهر تبدیل می نماید. به همین خاطر است که در حال حاضر بسیاری از ساختمان های معروف و مهم جهانی، چه از نظر تجاری، فرهنگی یا دولتی، از نمای کلی پنجره کرتین وال استفاده می کنند.

یکی از نکات مثبت این نوع از نماها سرعت بسیار بالای نصب آنان می باشد. پنجره های کرتین وال دارای وزن بسیار سبکی می باشند، به همین خاطر امکان جابجایی و نصب آنان بسیار آسان تر از نماهای دیگر است. اما این سبک بودن به معنای مقاومت یا کیفیت پایین نیست. شما می توانید از این پنجره ها در اقلیم های سردخیز، گرم خیز و زلزله خیز استفاده نمایید، چراکه خاصیت عایق بندی فوق العاده و مقاومت بالایی که دارند تمامی شرایط آسودگی را برایتان فراهم می سازد.
مجتمع نگارین پنجره آفتاب تولیدکننده برتر پنجره کرتین وال در ایران، تنها بهترین ها را به دست مشتریانش می رساند.

شیشه کرتين وال

ساختار کلی پنجره کرتين وال از پروفیل لامل و شیشه های تک جداره یا دو جداره و لمینت تشکیل شده است. برای آن که نگاه دقیق تری به شیشه کرتین وال داشته باشیم، لازم است که به تشریح چگونگی نصب این سازه خوش ساخت بپردازیم.
پروفیل های لامل در واقع سازه هایی از جنس آلومینیوم هستند که محل قرار گیری شیشه ها می باشند. نکته قابل توجه این است که لامل ها در 2 جهت عمودی (مولیون) و افقی (ترنسم) بر روی یکدیگر نصب می شوند و بدین طریق فضایی مشبک و عالی برای قرارگیری شیشه پنجره کرتین وال را به وجود می آورند. در هنگام تولید لامل ها، به طور معمول، طول لامل های افقی یا ترنسم کوچکتر از لامل های عمودی یا مولیون ساخته می شود، اما عرض هر 2 لامل به یک اندازه است. حال شاید پرسش پیش آید که چرا اندازه طول لامل ها باید متفاوت از یکدیگر باشند؟
این اختلاف اندازه برای آن است که بار و فشار شیشه های کرتین وال بیشتر بر روی لامل های عمودی فرار بگیرد. اما در بسیاری از اوقات نیز با توجه به مباحث زیبایی شناختی و نمای بصری، معماران و طراحان از اندازه های برابر لامل عمودی و افقی استفاده می نمایند. نکته مهم در این خصوص پرداخت مناسب و طراحی ظریف و زیبای لامل ها می باشد.
مجتمع نگارین پنجره آفتاب با برخورداری از گروهی مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی و تولید صفر تا صد شیشه و پنجره کرتین وال مجری برتر این گونه از سازه ها در ایران شناخته شده است. شما می توانید نمونه های متفاوت از نتیجه اجرای نمای کرتين وال را در مجتمع نگارین پنجره آفتاب تماشا کنید. در ضمن کارشناسان ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما در خصوص نماهای کرتین وال می باشند.

شیشه کرتين والمزیت کرتین وال

دیوار کرتین وال دارای مزایای بسیاری می باشد که تهیه آن را برای افراد در اولویت قرار داده است. همان طور که می دانید زیبایی بصری یکی از مهم ترین مولفه های دنیای مدرن امروزی است. تمام لوازمی که در حال حاضر تولید می شوند رنگ و بویی نو و دلپذیر دارند تا مورد پسند واقع شوند. نمای کرتین وال نیز به همین طور است. این شکل از نما به دلیل پوشش سرتاسر شیشه ای خود بسیار متفاوت از نماهای پیشین می باشد و بدون شک در زمره برترین ساختمان های هر شهری قرار می گیرد. در ضمن با توجه به شیوه های متفاوت اجرای پنجره کرتين وال، می توان این نما را بسیار انعطاف پذیر نیز نامید.

ایمنی یکی از ویژگی های مهم در هر نمای ساختمانی می باشد. کرتین وال ها نیز بر خلاف تصور عموم دارای ایمنی و مقاومت بسیار بالایی می باشند. عموماً افراد حضور سرتاسر شیشه را خطرناک و ناایمن می دانند، اما ساختار پنجره کرتین وال به گونه ای است که از ثبات و امنیت بالایی در طراحی و تولید بهره می برد. این نماها در برابر انواع شرایط مخرب مانند انبساط و انقباض، برف و باران، فشار جریان باد، زلزله و غیره مقاوم هستند و هیچ خطری آن ها را تهدید نمی کند.

اما آن چه که بیش از همه در خصوص پنجره کرتين وال به چشم می خورد، شفافیت و درخشانی آن می باشد. ساختمان هایی که دارای نمای کرتین وال می باشند از نور طبیعی خورشید به صورت گسترده بهره خواهند برد. این ویژگی یک مزیت بسیار مهم و ارزشمند برای افراد دارد و آن کاهش مصرف انرژی می باشد. بدین ترتیب می توان علاوه بر ایجاد دمای مناسب در محیط داخلی از مصرف بی رویه انرژی نیز پرهیز کرد.

مجری کرتين وال

مجتمع نگارین پنجره آفتاب دارای کارنامه ای موفق و سابقه ای درخشان در خصوص طراحی و تولید انواع ملزومات آلومینیومی و شیشه ای ساختمانی می باشد. امروزه بسیاری از ساختمان های نوساز که به زیبایی و کیفیت می اندیشند تمایل به همکاری با نگارین پنجره آفتاب دارند. این مجموعه در سال های گذشته ثابت کرده است که یکی از برترین مجریان طراحی و اجرای نمای کرتین وال در ایران می باشد. استفاده از تیمی مجرب همراه با کارشناسانی زبده سبب شده است تا فعالیت این مجتمع همواره پر قدرت باشد و به آن چه که مد نظرشان است دست یابند، یعنی لبخند رضایت شما عزیزان.

پنجره کرتین وال یکی از بهترین نمونه های نمای مدرن برای ساختمان ها می باشد. عوامل متعددی نظیر زیبایی، کاهش مصرف انرژی، عایق بندی محکم، شفافیت، هزینه نگهداری پایین و غیره سبب شده اند تا این نما به سازه ای محبوب نزد مردمان تبدیل شود. تنها لحظه ای را متصور شوید که ساختمانتان در سطح شهر می درخشد و به یگانه ساختمان خاص تبدیل شده است.

با این حال بسیار مهم است که این وظیفه را به دست افرادی سپرد که در طراحی، تولید و اجرا حرفه ای باشند و آن چیزی را که مد نظر است خلق نمایند. نگارین پنجره آفتاب گروهی حرفه ای را گرد هم آورده است تا این اتفاق را برای شما رقم بزند، به بیانی دیگر ما در نگارین پنجره آفتاب همه چیز را برای خاص کردن ساختمانتان فراهم نموده ایم.

در ضمن برای کمک و راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان آماده ما تماس گرفته و از یک مشاوره رایگان بهره مند شوید.
نگارین پنجره آفتاب، روشنایی و گرمای نویدبخش آفتاب را به ساختمان های شما می آورد.

کرتین وال فریم لس با بهترین کیفیت و دقت در انواع مختلف در کارخانه نگارین پنجره آفتاب با قیمت مقرون بصرفه قابل سفارش است.

مجری کرتين وال

معایب کرتین وال

کرتین وال اگر به صورت تخصصی نصب شود با معایب کرتین وال مواجه نخواهید شد. اگر با سوالی چون کرتین وال چیست مواجه هستید باید به صورت خلاصه پاسخ دهیم که کرتین وال یک دیوار بیرونی ساده و شیشه ای سراسری می باشد که به عنوان نمای ساختمان کاربرد دارد. امروزه نماهای مدرنی چون فریم لس آلومینیومی، نمای لامل و کرتین وال با استقبال ویژه ای از سوی کارفرمایان مواجه شده اند. این نماها ظاهری کاملا مدرن دارند. کرتین وال به دلیل وزن سبک، نصب و حمل و نقل راحت جزو محبوب ترین نماهای ساختمانی در دهه اخیر می باشد. مزایای کرتین وال محدود به وزن سبک و حمل و نقل آسان نمی شود و این نما در برابر آسیب های محیطی نیز مقاوم است. نصب جزئیات و دتایل کرتین وال باید به صورت تخصصی انجام شود تا این نما از هرگونه آسیب و معایبی در امان باشد.

دتایل کرتین وال

دتایل کرتین وال از دو جز اصلی تشکیل می شود که مرتبط با نصب و اجرای این نما می باشد. نصب جزئیات و دتایل کرتین وال بر اساس سازه ی اصلی ساختمان انجام می شود. اجرا کننده با توجه به محاسبات و اطلاعات به دست آمده از سازه اصلی، اجرا و نصب دیوار کرتین وال یا نمای کرتیل وال را آغاز می کند. اتصال پروفیل کرتین وال و دتایل کرتین وال از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز به تخصص و محاسبات دقیق دارد. سیستم کرتین وال به صورت یک دیوار شیشه ای می باشد و طراحی آن بستگی به تحمل سازه و درخواست کارفرما دارد. نما کرتین وال فریم لس به هر صورت که باشد از جلوه زیبایی برخوردار است. برای اجرای نمای کرتین وال یونیتایز در تهران و اجرای انواع درب و پنجره آلومینیومی و نماهای ساختمانی می توانید با کارشناسان و تیم تخصصی پنجره آفتاب تماس بگیرید.

ابعاد پروفیل کرتین وال

ابعاد پروفیل کرتین وال بستگی به سازه اصلی ساختمان دارد. این نما در طراحی های متنوعی قابل اجرا می باشد. کرتن وال از نماهای مدرن امروزی می باشد که برای طراحی های خلاقانه مناسب است. برای بهره مندی از مزایای کرتین وال باید به یک تیم حرفه ای اعتماد نمایید. نحوه نصب و اجرای صحیح نمای کرتین وال ارتباط مستقیمی با مهارت اجرا کننده دارد. برای مطلع شدن از قیمت اجرا و قیمت کرتین وال می توانید با کارشناسان مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب تماس بگیرید. نحوه اجرای درب فریم لس و نحوه اجرا انواع درب و پنجره آلومینیومی و تمامی محصولاتی که توسط آلومینیوم ساخته می شوند نیاز به مهارت و تخصص دارد. به همین دلیل برای اجرای نمای کرتین وال یونیتایز در تهران و سایر شهرها حتما یک اجرا کننده متخصص و تیم حرفه ای را انتخاب نمایید.

پنجره نما فریم لس آلومینیومی

پنجره نما فریم لس آلومینیومی یکی از مقاوم ترین پنجره ها و در عین حال، مدرن ترین طراحی برای پنجره می باشد. پنجره کرتین وال فریم لس به زبان ساده به پنجره ای می کند که دارای فریم های بسیار نازکی می باشد. به صورتی که پنجره به صورت تمام شیشه مشاهده می شود. برای مطلع شدن از هزینه قیمت کرتین وال باید به ابعاد پروفیل کرتین وال و نوع شیشه توجه داشته باشید. ابعاد پروفیل درب آلومینیومی و انواع نمای ساختمانی با توجه به نیاز پروژه و طراحی سازه اصلی ساختمان تعیین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر درباره تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس و انتخاب بهترین نما با توجه به سازه ساختمان، می توانید با کارشناسان پنجره آفتاب تماس بگیرید. مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب به طور اختصاصی در حوزه درب و پنجره آلومینیومی و نماهای ساختمانی فعالیت می کند.

اجرای نمای کرتین وال یونیتایز در تهران

اجرای نمای کرتین وال یونیتایز در تهران و سایر شهرهای ایران را به تیم حرفه ای مجتمع صنعتی نگارین پنجره آفتاب بسپارید. با مطالعه مطالب قبلی با مفهوم کلی کرتن وال چیست آشنا شده اید و از اهمیت نصب و اجرا دیتیل های کرتین وال مطلع هستید. نوع شیشه کرتین وال تاثیر بسزایی در کیفیت و مقاومت این نمای ساختمانی دارد و انواع کرتین وال با توجه به نوع شیشه ها و جنس پروفیل ها تعیین می شود. مباحث مرتبط با نمای ساختمانی بسیار گسترده می باشد. به همین دلیل بهترین روش برای مطلع شدن از جزئیات و انتخاب بهترین نما با توجه به بودجه تان، داشتن یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب می باشد. با شماره ها مندرج در سایت می توانید تماس بگیرید و از مشاوره رایگان با مجرب ترین کارشناس ها بهره مند شوید.

سوالات متداول کرتين وال فریم لس مدرن با مشاوره رایگان

کرتین وال فریم لس مشهورترین نمای مدرنی می باشد که برای ساختمان های اداری و مسکونی در نظر گرفته شده است. ساختمان هایی که از نمای فریم لس استفاده می کنند همواره در معرض توجه بیشتری قرار می گیرند. زیرا غیر ممکن است که کسی نمای ظاهری جذاب آن ها را نادیده بنگارد. نماهای کرتین وال ایمنی و جذابیت نوین عصر ما هستند.

هدف از نصب کرتین وال چیست؟

مدرن و جذاب بودن از مهم ترین مشخصه های عصر امروزی می باشند. نماهای کرتین وال با پوشش سراسر شیشه ای خود توانسته اند روح تازه ای به ساختمان ها بدمند.  آن ها را بسیار جذاب و دل نشین تر از گذشته در معرض نمایش قرار دهند. با این حال نباید از ویژگی های منحصر به فرد آنها مانند عایق پذیری و ایمنی بالا نیز غافل شد.

مهم ترین انواع کرتینوال کدام است؟

نمای کرتین وال به صورت کلی در 3 دسته ی فریم لس و فیس کپ و یوچنل تقسیم می شوند که سهم محبوبیت فریم لس چند برابر نمونه های دیگر است. و این محبوبیت به دلیل قیمت مناسب، نمای بسیار چشم نواز و زیبا و نصب آسان آن ها برمی گردد.

مزایا و معایب کرتین وال کدام است؟

نماهای کرتین وال باعث عبور و پخش گسترده نور خورشید به درون محیط داخلی می شوند و آن را روشن می سازند. از طرفی دیگر با برخورداری از ویژگی های مهم عایق پذیری در برابر رطوبت، گرما و سرما، ضد اشتغال پذیری، ایمنی و امنیت بالا و نگه داری آسان عملاً جایی برای معایب نگذاشته اند.

آیا کرتين وال گران قیمت است؟

برای محاسبه نصب و اجرای نمای کرتين وال باید مولفه های فراوانی مانند جنس کرتين وال، ابعاد مد نظر، نوع شیشه و آلیاژ پروفیل و غیره را مد نظر قرار داد. بدین ترتیب هزینه های نمای کرتین وال بسیار متغیر خواهد شد. با این حال ما در نگارین پنجره آفتاب سعی را بر آن داشته ایم تا با منصفانه ترین قیمت ها رضایت مشتریان را بدست آوریم.

علت نامگذاری کرتين وال چیست؟

همان طور که در تصویر می بینید نمای کرتین وال به مانند پرده ای سراسر شیشه ای می ماند که از بالا تا پایین ساختمان را پوشش می دهد. این نمای سراسر شفاف و براق بسیار شبیه به دیواری پرده ای یا همان کرتین وال می باشد منتهی از جنس شیشه. به همین خاطر به آن ها نماهای کرتين وال شیشه ای می گویند.

5/5 - (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
×
ارسال پیام در واتساپ Whatsapp chat
ارسال پیام در تلگرام Whatsapp chat
1 +